کارخانه کارتن سازی نصیرآباد|خرید انواع کارتن ارزان از کارخانه

کارتن سازی نصیرآباد

نگاهی بر خدمات ساخت کارتن در نصیرآباد

نگاهی بر خدمات ساخت کارتن در نصیرآباد

صنایع بسته بندی و کارتن سازی نصیرآباد یکی از مهم ترین بخش ها برای کمک به رونق بخشیدن سایر کسب و کارها به حساب می آید. موضوع بسته بندی و ایجاد پکیج برای محصولات تولیدی از اهمیت بالایی برخوردار است. پس وجود شرکت های پیشرفته ای برای ایجاد طرح های منحصر بفرد بسته بندی در سطح شهرهای صنعتی در دستور کار قرار می گیرد. از این رو شرکت کارتن سازی در شهرک صنعتی نصیرآباد نه تنها خدمات ارزنده ای را به تولید کننده های بزرگ محصولات صنعتی ارائه نمود، بلکه باعث شد تا مشتریان از نحوه بسته بندی رضایت بیشتری داشته باشند.

همه ی ما هنگام خرید محصول، برای آن که توضیحات کامل تری از ویژگی های آن، نحوه ی کار یا اطلاعات مربوط به ساخت آن بدست آوریم، به سراغ کارتن و جعبه بسته بندی می رویم. چرا که اغلب تولید کننده ها هم برای رفاه حال مشتریان خود، نه تنها به زیبایی و مقاومت بسته بندی های خود توجه می کنند، بلکه به نوعی تبلیغات برند خود را هم انجام می دهد.

 

خدمات کارتن سازی نصیرآباد شامل طراحی، ساخت و حتی چاپ برندها و توضیحات مرتبط بر روی کارتن ها و جعبه های بسته بندی می باشد. اگر شما هم جزو تولید کنندگان محصولات صنعتی مانند لوازم خودرو هستید، زمان آن رسیده که برای بسته بندی و ارسال محصولات خود ایده های جدیدتر را امتحان کنید.

جهت سفارش جعبه لمینیتی و کارتن لوازم خودرو با ما در ارتباط باشید.

گستردگی محصولات در کارگاه های کارتن سازی نصیرآباد

گستردگی محصولات در کارگاه های کارتن سازی نصیرآباد

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که در شرکت بسته بندی و کارتن سازی نصیرآباد چه محصولاتی آماده می شود؟ و ویژگی هر کدام چیست؟

برخی تصور می کنند تنها یک یا دو مدل کارتن و جعبه بسته بندی در این شرکت ها و کارگاه ها آماده ی استفاده می شوند. و امکان درخواست طرح و مدل جدید وجود ندارد. این موضوع شاید تا چندین دهه قبل در مورد شرکت های بسته بندی صادق بود. چرا که تجهیزات، ماشین آلات و ایده های محدودی برای آن ها در دسترس بود.

اما حالا شاید عجیب نباشد که بگوییم این روزها به تعداد هر یک محصول، طراحی خاص و بسته بندی منحصر بفرد دیده می شود.

در حال حاضر خوشبختانه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، می توانید با توجه به ویژگی کالاها و حتی سلیقه خود، کارتن و جعبه بسته بندی خاصی را داشته باشید. به همین دلیل است که تنوع بسیار زیادی از بسته بندی ها را در کالای مصرفی و حتی صنعتی شاهد هستیم.

در شرکت کارتن سازی نصیرآباد هم کارتن های مختلفی برای تمام تولیدکنندگان در نظر گرفته می شود. به بیان دیگر گستردگی عظیمی را در سطح تولیدات مراکز کارتن سازی می توان دید.

بهترین کارخانه تولید کارتن در کجاست؟ در این مقاله با ما همراه باشید.

کارتن سازی نصیرآباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

کارتن سازی نصیرآباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

در این بخش می خواهیم خدماتی را که در مراکز کارتن سازی نصیرآباد ارائه می شود را بررسی نماییم. شاید این سوال برای شما هم ایجاد شده باشد که آیا فقط کارتن های ساده را به عنوان تولیدات نهایی این شرکت ها می توان از آن ها خرید؟ یا امکان شخصی سازی کارتن ها با توجه به نام برند و ویژگی های محصولات مختلف هم وجود خواهد داشت؟

در حال حاضر شما می توانید اطلاعات مهم راجع به برند و ویژگی های محصول مورد نظر را بر روی کارتن های بسته بندی خود درج نمایید. وظیفه خدمات ایجاد چاپ بر روی کارتن ها را برخی از شرکت های پیشرفته مثل شرکت بسته بندی و کارتن سازی امین انجام می دهند. مزیت این شرکت ها جامع بودن خدمات و ارائه ی طرح های تخفیفی برای مشتریان می باشد. در واقع هم می توان مدل بسته بندی مورد نظر خود را پیدا می کنید و هم با چاپ برند بر روی بسته بندی، به نوعی تبلیغ کسب و کار خود را انجام می دهید.

شرکت بسته بندی و کارتن سازی امین به عنوان یکی از بهترین شرکت های صنعتی در زمینه بسته بندی، می تواند تمام این خدمات را در اختیار شما قرار دهد. در واقع کامل ترین خدمات کارتن سازی را به راحتی می توانید از طریق این شرکت دریافت نمایید.

البته شاید برخی از شرکت ها به دلایل مختلف اعم از گران بودن مواد اولیه خدمات چاپ یا نداشتن نیروی متخصص، امکان ارائه کارتن های بسته بندی مخصوص هر سازمان را نداشته باشند.

رشد تولید کننده ها با صنایع کارتن سازی نصیرآباد

رشد تولید کننده ها با صنایع کارتن سازی نصیرآباد

در تمام شهرهای ایران و به خصوص شهرک های واقع در اطراف تهران، کارخانجات و شرکت های تولیدی متعددی وجود دارند. اما چه چیزی به رشد و پیشرفت این تولید کننده ها می تواند کمک کند؟ بسته بندی دقیق و تبلیغات هوشمند دو موضوع مهم برای رسیدن به موفقیت تولید کننده ها هستند. پس هر تولید کننده ای باید دقت کافی در ایجاد بسته بندی های متناسب با محصولات خود داشته باشند.

صنایع کارتن سازی نصیرآباد در چندین سال گذشته به میزان قابل توجهی رشد داشته است. همین امر هم باعث شده تولید کننده های دیگر هم بتوانند مدل های بسته بندی جدیدی را دریافت نمایند. درک ارتباط بین رشد کسب و کارهای تولیدی با کمک صنایع بسته بندی مسئله عجیبی نیست. چرا که تمام مردم هم متوجه پیشرفته تر شدن بسته بندی ها در چند سال اخیر شده اند. بدین ترتیب همه شاهد رشد تولید کننده ها با وجود بسته بندی های جذاب شده ایم.

 

مخاطبان خدمات کارتن سازی چه کسانی هستند؟

مخاطبان خدمات کارتن سازی چه کسانی هستند؟

تولید کنندگان زیادی می توانند از خدمات کارتن سازی شرکت هایی مثل بسته بندی امین استفاده نمایند. برخی از مردم نمی دانند که چه کسانی می توانند مخاطب خدمات شرکت های کارتن سازی باشند. خیلی از کسب و کارهای بزرگ مثل کارخانه ها و کارگاه ها اصلی ترین مخاطبان خدمات کارتن سازی نصیرآباد به حساب می آیند.

تفاوتی ندارد که محصولات تولیدی کارخانه چه می باشد. از کالاهای صنعتی و قطعات بزرگ گرفته تا محصولات کوچکی که در فعالیت های خانگی آماده می شوند. تمام این محصولات می توانند با کمک بسته بندی های جذاب به دست مصرف کننده برسند.

شایان ذکر است که بسته بندی شیک و با کیفیت می تواند هر نوع محصولی را از رقبای آن متمایز سازد. بنابراین افراد زیادی می توانند از خدمات کارتن سازی استفاده نمایند.

تفاوت بسته بندی این محصولات تنها می تواند مربوط به نوع مواد تشکیل دهنده کارتن ها، ابعاد آن ها و میزان مقاومت آن ها می باشد.

این نکته را به هیچ وجه فراموش نکنید که ممکن است برخی از شرکت های تولید کننده کارتن و لوازم بسته بندی، عمده ی فعالیت خود را به تولید کارتن های مخصوص کالاهای صنعتی و لوازم خودرو تخصیص می دهند.

بنابراین پیش از ثبت سفارش دریافت کارتن های بسته بندی، حتما در مورد خدمات شرکت مورد نظر سوالاتی را بپرسید. داشتن اطلاعات کافی در مورد شرکت های تولید کننده محصولات بسته بندی می تواند نتیجه نهایی بهتری را در پی داشته باشد.

نکات مهم پیرامون خرید کارتن های بسته بندی

 

نکات مهم پیرامون خرید کارتن های بسته بندی

برای آن که در هنگام خرید کارتن های بسته بندی دچار مشکل نشوید، باید چندین نکته را مد نظر قرار دهید. این نکات باعث می شوند که هم از نظر مالی ضرر نکنید و هم بسته بندی های مطلوبی را متناسب با نوع کالای خود دریافت نمایید.

تعیین هدف از تهیه کارتن:

تعیین هدف از تهیه کارتن

برای آن که بهترین نتیجه را از بسته بندی کالاهای خود دریافت کنید، باید هدف خود را تعیین نمایید. در حقیقت هدف از انجام بسته بندی باید معلوم شود که تنها برای محافظت از کالا تا مقصد تهیه شده یا می خواهد برای مصرف کنندگان نمادی از محصول باشد؟ شفاف نمودن این هدف پیش از مراجعه به مراکز کارتن سازی نصیرآباد، می تواند مرحله سفارش کارتن و جعبه های بسته بندی را آسان تر سازد. چرا که شما متوجه خواهید شد که با بسته بندی به چه هدفی می خواهید برسید.

بنابراین مراحل بعد اعم از انتخاب نوع کارتن، رنگ آن و خدمات چاپ را سریع تر می گذرانید. در نتیجه سفارش شما سریعتر ثبت می شود و کارتن های بسته بندی شما زودتر آماده خواهند شد. به بیان دیگر تعیین هدف بسته بندی باعث شفافیت مراحل بعدی کار می گردد.

اغلب تولید کنندگان که درخواست آماده سازی کارتن های بسته بندی را از شرکت های کارتن سازی نصیرآباد دارند، علاوه بر اهداف اولیه اعم از محافظت کالا توسط بسته بندی، احترام به مشتری و جلوگیری از آسیب به کالا حین حمل و نقل، اهداف دیگری را هم دنبال می کنند. تبلیغات و بازاریابی یکی دیگر از مهم ترین اهدافی است که به ویژه برندهای برتر با کمک نوع بسته بندی به آن می رسند.

با این تفاسیر متوجه اهمیت هدف از بسته بندی در نتیجه ی نهایی آن خواهیم شد. تولید کننده هایی که می خواهند بسته بندی محصول خود را به عنوان راهی برای تبلیغ در نظر بگیرند، بهتر است در انتخاب نوع چاپ و مدل کارتن های بسته بندی خود دقت بیشتری خرج دهند.

نوع محصول برای بسته بندی:

نوع محصول برای بسته بندی

توجه به نوع کالاها برای انتخاب نوع کارتن های بسته بندی، می تواند نقش بسزایی در مطلوب بودن آن داشته باشد. در واقع هر محصولی را که می خواهید به کمک کارتن های بسته بندی به نقاط مختلف ارسال کنید، باید از نظر هماهنگی با جنس کارتن بررسی نمایید. در واقع متناسب بودن ویژگی های محصولات با جنس کارتن ها از اصل ترین نکاتی است که هنگام تهیه لوازم بسته بندی باید به آن دقت کرد.

برای مثال اگر تولید کننده لوازم خودرو هستید، حتما باید در ثبت سفارش کارتن های بسته بندی در شرکت های کارتن سازی نصیرآباد به جادار بودن آن ها توجه نمایید. چرا که معمولا لوازم خودرو دارای پیچ ها و اجزای ریزی می باشند. و حتما باید در کارتن ها محلی را برای تعبیه این موارد مشخص نمود. در غیر این صورت پیچ ها و قطعات ریز گم می شوند و امکان استفاده صحیح از آن لوازم وجود نخواهد داشت.

اندازه ی کالا:

اندازه ی کالا

کارتن سازی در شهرک نصیرآباد برای کالاهای با ابعاد و اندازه های مختلف انجام می گیرد. بدین ترتیب باید شما ابعاد تمام وجه های کالای خود را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل کارتن را طبق آن تهیه نمایید. اندازه بودن کارتن یکی از گزینه های باکیفیت بودن بسته بندی است. اغلب نباید فاصله زیادی بین بخش های مختلف محصول و جعبه بسته بندی وجود داشته باشد. در صورت وجود فضای خالی در داخل کارتن و جعبه های بسته بندی، ممکن است کالا آسیب ببیند.

بودجه ی در دسترس:

بودجه ی در دسترس

شرکت های کارتن سازی نصیرآباد از مواد اولیه گوناگونی برای ساخت کارتن استفاده می نمایند. به همین دلیل هم تفاوت قیمتی بین تولیدات آن ها به چشم می خورد. در واقع علاوه بر کارتن های مقوایی که به طور معمول در اغلب کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد، مدل های دیگری نیز در بازار آماده ی استفاده هستند.

تغییر در مواد اولیه ساخت کارتن های بسته بندی، اندازه ی کارتن، چاپ روی آن و تعداد کارتن های مورد نیاز جزو عوامل تاثیرگذار در قیمت کارتن های بسته بندی به حساب می آیند.

بنابراین افراد باید بودجه خود را در نظر بگیرند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای بسته بندی کالاهای خود انجام دهند. افراد باید بدانند چقدر می توانند برای بسته بندی نمودن محصولات خود هزینه کنند. مشخص بودن میزان بودجه ی در دسترس افراد می تواند مرحله انتخاب کارتن را برای آن ها ساده تر نماید. چرا که قیمت کارتن های مختلف مشخص است. و افراد باید با توجه به بودجه و همچنین نیاز خود بهترین ها را انتخاب کنند.

جنس کارتن های بسته بندی:

جنس کارتن های بسته بندی

این روزها کارتن های لمینتی و مدل های مقاوم تری نسبت به انواع معمولی در سطح بازار موجود هستند. در حقیقت جنس کارتن های بسته بندی ممکن است تفاوت زیادی با هم داشته باشند. برگزیدن جنس کارتن در شرکت های کارتن سازی نصیرآباد باید با توجه به وزن و ابعاد کالای شما انتخاب شود. هر چه کالای شما سنگین تر باشد، بهتر است از مدل های مقاوم تر کارتن بسته بندی خریداری نمایید. برای محصولاتی که وزن نسبتا پایینی دارند، می توانید حتی کارتن های مقوایی تک لایه را تهیه کنید.

برای مثال برخی از لوازم خودرو به دلیل دربرداشتن قطعات حساس و پیشرفته، باید حتما توسط کارتن های چند لایه جابجا شوند.

فروشنده معتبر:

فروشنده معتبر

برای تهیه کارتن های مناسب بسته بندی، باید حتما از مراکز معتبر اقدام نمایید. خیلی از شرکت های تولید کننده جعبه های بسته بندی به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را به فروش می رسانند. به همین دلیل هم توصیه می کنیم شما هم به جای خرید از فروشنده های غیر معتبر، کارتن ها و جعبه های بسته بندی مورد نیاز خود را به شکل مستقیم از تولید کننده ها بخواهید. خرید از شرکت های کارتن سازی نصیرآباد چندین مزیت را به صورت همزمان می تواند داشته باشد.

یک مزیت مربوط به امکان طراحی مدل های خاص کارتن است. با کمک این قابلیت هر نوع محصولی که داشته باشید را می توانید با بسته بندی جذاب به دست مشتریان برسانید. چرا که اغلب تولید کنندگان صنایع بسته بندی و کارتن سازی نصیرآباد، خدمات طراحی کارتن های بسته بندی هم ارائه می کنند. یعنی اگر محصول شما شکل و ابعاد خاصی داشته باشد، بهترین مدل کارتن بسته بندی برای آن آماده خواهد شد. همچنین مواد اولیه مورد استفاده در کارخانه ها را هم می توانید در صورت دلخواه مشاهده کنید.

شایان ذکر است که تهیه کارتن ها و جعبه های بسته بندی از شرکت های کارتن سازی نصیرآباد، از نظر هزینه هم می تواند به صرفه باشد. این امر به دلیل نبود واسطه و فروش مستقیم از تولید کننده است.

توجه به مرحله حمل و نقل:

توجه به مرحله حمل و نقل

اگر محصولات صنعتی مثل لوازم خودرو و دستگاه های مخصوص کارخانجات را تولید می نمایید، بهتر است در هنگام انتخاب کارتن بسته بندی مرحله حمل و نقل آن ها را هم مد نظر قرار دهید. این کالاها برای آن که به دست مصرف کننده برسند، اغلب مسافت های طولانی را طی می کنند. پس احتمال آسیب دیدن آن ها وجود دارد. بنابراین هنگام ثبت سفارش در کارخانجات کارتن سازی نصیرآباد باید احتمال آسیب را با توجه به مراحل حمل و نقل مد نظر قرار دهید.

اگر فکر می کنید محصولات شما در طول مسافت ممکن است آسیب ببیند، مقاوم ترین کارتن بسته بندی را تهیه کنید. در حقیقت شما باید همه چیز را پیش بینی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب نمایید. این امر باعث می شود که مشتریان شما از بابت سالم رسیدن کالای مورد نیاز خود اطمینان خاطر داشته باشند.

برترین شرکت کارتن سازی در شهرک صنعتی نصیرآباد

برترین شرکت کارتن سازی در شهرک صنعتی نصیرآباد

در بخش های دیگر مقاله هم اشاره نمودیم که در شهرک های صنعتی، کارگاه های تولیدی متعددی موجود است. به همین دلیل هم نیاز بیشتری به وجود شرکت های بسته بندی حس می شود. برای رفع این نیاز، خیلی از افراد به تاسیس کارخانه تولید کارتن های بسته بندی شتافتند. اما سوال مهم برای مردم به عنوان مشتری این است که کدام شرکت کارتن سازی نصیرآباد بهترین خدمات را دارد و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های بسته بندی را تحویل می دهد؟

در بین انبوه شرکت های کارتن سازی، شرکت بسته بندی و کارتن سازی امین ممتازترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند.

سابقه طولانی، قیمت مناسب، تنوع بالا، مواد اولیه مرغوب و انجام خدمات چاپ بر روی کارتن ها تنها نمونه هایی از خدمات ارزنده ی این شرکت به حساب می آید.

سوالات متداول مشتریان کارتن سازی امین:

سوالات متداول مشتریان کارتن سازی امین

اگر شما هم می خواهید سفارش خود را برای تهیه کارتن بسته بندی در شرکت بسته بندی و کارتن سازی امین ثبت نمایید، بهتر است مطالعه این بخش را از دست ندهید. چرا که متداول ترین پرسش های مشتریان را در این قسمت از مقاله پاسخ داده ایم.

چه مدل کارتن هایی را می توان سفارش داد؟چه مدل کارتن هایی را می توان سفارش داد؟

 

در بهترین شرکت کارتن سازی نصیرآباد، شما می توانید مدل های متنوعی از کارتن ها را سفارش دهید. در واقع از مدل های معمولی مقوایی گرفته تا مدل های لمینتی در این شرکت آماده می شوند. یعنی چه بخواهید ساده ترین نمونه های کارتن را برای محصولات خود تهیه نمایید. چه تهیه جعبه لمینتی را مناسب محصولات خود بدانید. در هر صورت کارتن سازی امین در خدمت شما است.

البته حتما توجه کنید که کارتن سفارشی را متناسب با خصوصیات محصول خود سفارش دهید. همچنین شایان ذکر است این شرکت بیشتر به تولید کارتن برای کالاهای صنعتی و همچنین لوازم و محصولات مربوط به خودرو می پردازد.

قیمت نهایی کارتن ها چگونه تعیین می شود؟

قیمت نهایی کارتن ها چگونه تعیین می شود؟

هزینه خرید انواع کارتن ها در شرکت های کارتن سازی نصیرآباد وابسته به چندین عامل مختلف می باشد. جنس کارتن ها، ابعاد آن ها و هزینه های جانبی، قیمت نهایی کارتن ها را تعیین می نمایند. برای مثال قیمت کارتن های چند لایه تولید شده در شرکت بسته بندی امین نسبت به مدل های تک لایه و با ابعاد کوچکتر، بالاتر هستند.

به دلیل مشکلات تحریم ها و بی ثباتی جریان یافته در کشور، قیمت کارتن ها قابل پیش بینی نیستند. و بهتر است برای دریافت قیمت نهایی با تلفن های شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند بود.

چگونه می توان سفارش خود را ثبت کرد؟

چگونه می توان سفارش خود را ثبت کرد؟

برای ثبت نمودن سفارش کارتن های مورد نیاز خود، می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. همچنین از طریق شبکه های اجتماعی هم می توانید با ما در ارتباط باشید. مشاوره های رایگان و مرحله ثبت سفارش برای شما انجام خواهد گرفت.

آیا خدمات چاپ هم بر روی کارتن ها انجام می گیرد؟

چاپ نمودن برندها و اطلاعات خاص بر روی کارتن ها رواج زیادی دارد. در شرکت های مختلف کارتن سازی نصیرآباد از جمله شرکت کارتن سازی امین، خدمات چاپ هم انجام می گیرد. شرکت کارتن سازی امین به عنوان یکی از برترین تولید کننده های جعبه های بسته بندی، طرح مفیدی را در زمینه چاپ برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در صورتی که برای بسته بندی محصولات و کالاهای تولیدی خود سفارش تولید کارتن را در شرکت بسته بندی امین ثبت نمایید، می توانید به صورت رایگان از خدمات چاپ هم بهره مند شوید. در واقع این شرکت برای رفاه حال مشتریان خود طرح تخفیفی مطلوبی را ارائه نموده است.

با این طرح شگفت انگیز به ازای سفارش کارتن ها، چاپ برند و اطلاعات محصول هم به شکل رایگان انجام خواهد شد. در واقع چاپ با دو رنگ متفاوت را می توانید بر روی کارتن های سفارشی خود داشته باشید. در ضمن بنابر درخواست و نیاز شما به رنگ های بیشتر در چاپ، لازم است هزینه های جداگانه پرداخت نمایید.

خرید انواع کارتن از کارتن سازی نصیرآباد

خرید انواع کارتن از کارتن سازی نصیرآباد

چه مدل کارتن نیاز دارید؟ می‌خواهید لوازم خود را برای اسباب کشی داخل کارتن قرار دهید؟ یا قصد ارسال محصولات تولید شده در کارخانه را دارید؟ در شرکت امین پکیجینگ می توانید کارتن های بسیار متنوع را تهیه کنید. یعنی تفاوتی ندارد کارتن را برای ارسال بسته پستی در نظر دارید یا می‌خواهید میوه و خشکبار بسته بندی کنید؛ چون در هر صورت کارتن مناسب با نیاز خود را در شرکت امین پکیجینگ پیدا خواهید کرد.

کدام مدل کارتن را می توان از کارخانه امین پکیجینگ تهیه کرد؟

کدام مدل کارتن را می توان از کارخانه امین پکیجینگ تهیه کرد؟

کارتن دایکاتی، کارتن مقوایی، جعبه های قفسه ای، کارتن فلکسو، کارتن استاندارد، کارتن لمینتی و ساده از جمله محصولات موجود در شرکت امین پکیجینگ محسوب می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از تولیدات این شرکت می‌توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس بگیرید.

قیمت کارتن در کارتن سازی نصیرآباد

قیمت کارتن های تولید شده در کارخانه کارتن سازی نصیرآباد چگونه تعیین می‌شوند؟ چه چیزهایی می‌توانند بر قیمت کارتن و جعبه تاثیر بگذارند؟

موارد بسیار زیادی می‌توانند بر قیمت کارتن ها تاثیرگذار باشند. افراد زیادی تصور می‌کنند که همه‌ی کارتن ها شبیه به هم هستند و قیمت آن ها نباید تفاوتی با هم داشته باشد. اما با کمی دقت در اطراف خود، متوجه تنوع بسیار بالای انواع کارتن ها و جعبه های بسته بندی می‌شوید. پس به هیچ وجه نمی‌توان یک قیمت یکسان برای تمام کارتن های موجود در بازار در نظر گرفت. اگر شما هم می‌خواهید بدانید کارخانه کارتن سازی نصیرآباد چه مواردی را برای تعیین قیمت محصولات خود مد نظر قرار می‌دهد، می‌توانید در ادامه‌ی مقاله با ما همراه شوید.

در هر کارخانه تولیدی کارتن، از تهیه مواد اولیه تا آمادگی نهایی محصول، مراحل مختلفی طی می‌شود. تمام این مراحل می توانند بر قیمت  نهایی کارتن ها اثرگذار باشند.

کارخانه کارتن سازی نصیرآباد و انواع خدمات چاپ روی کارتن

کارخانه کارتن سازی نصیرآباد و انواع خدمات چاپ روی کارتن

شاید فکر کنید امین پکیجینگ فقط در زمینه تولید کارتن و جعبه های بسته بندی فعالیت می‌کند؛ در صورتیکه انواع خدمات چاپ روی کارتن هم در این مجموعه انجام می‌گیرد. یعنی خدمات چاپ های باکیفیتی مثل چاپ لمینت و فلکسو هم در این مجموعه  انجام شود.

یعنی به راحتی می‌توانید اطلاعات محصول خود، شماره تماس شرکت تولیدی، زمان تولید و انقضا یا شیوه مصرف محصولات خود را روی کارتن آن ها درج کنید. بدین ترتیب محصول شما به با ظاهر شکیل تر و بسته بندی حرفه ای تر به دست مشتریان می رسد.

مدل های متنوع خدمات چاپ با قیمت های متفاوتی انجام می‌شوند. پیش از انتخاب نوع چاپ روی کارتن، باید میزان بودجه خود، نوع کارتن و همچنین متن مورد نظر برای چاپ روی کارتن را مد نظر قرار دهید.

البته اگر اطلاعات کافی در زمینه انتخاب بهترین نوع کارتن و چاپ روی آن ندارید، می‌توانید از طریق سایت امین پکیجینگ از کمک مشاوران این شرکت بهره مند شوید. دریافت مشاوره رایگان برای ثبت سفارش کارتن، چاپ روی کارتن و جعبه های بسته بندی از طریق شماره تماس سایت امین پکیجینگ تماس بگیرید.

2 پاسخ

 1. با سلام
  کارتن دایکاتی چیست؟
  ممنون میشم از مجموعه امین پکیجینگ در این مورد راهنمایی کنین.
  سپاس

  1. سلام
   اگر در تولید کارتن از قالب استفاده شود به آن کارتن یا جعبه دایکاتی گفته میشود.معمولا برای کارتنها و جعبه های با سایز کوچک از قالب استفاده میشود.در کل جعبه یا کارتن دایکاتی نسبت به جعبه یا کارتنی که غیر دایکاتی هستن شکیل تر میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *