صنایع کارتن همیار پوشش امین از سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است و با هدف خدمت و توسعه در صنعت بسته بندی، قدم به میدان نهاده است.

با توجه به این موضوع که امروز بسته بندی کالا از عوامل جدایی ناپذیر در امر برندینگ و افزایش فروش و همچنین رضایتمندی مشتری می باشد، تلاش نموده ایم تا در محیطی منظم همراه با دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و همچنین همکارانی پرتلاش همراه با تحقیق و تفحص در علم روز بسته بندی و بااستفاده از باکیفیت ترین و به صرفه ترین مواد اولیه،رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

این شرکت تامین کننده ی انواع جعبه و کارتن های مصرفی شرکت ها و سازمان های بزرگ، همچون شرکت تامین قطعات خودرو به نام همیار خودرو امین،شرکت دینا پارت ، شرکت نصیر لوازم ، برخی از شرکت های تولید کننده مواد شوینده و… می باشد.

این شرکت با توجه به نیاز و حساسیت مشتریان خود تلاش می نماید، سفارشات را در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تحویل نماید.

تلاشمان براین است با همکاری و مساعدت شما مشتریان عزیز کمک به ایجاد اشتغال برای هموطنانمان نموده و صنعت بسته بندی را در کشور عزیزمان رونق دهیم.باشد که همه این عوامل این عوامل باعث بزرگ تر و رنگین تر شدن سفره هموطنان عزیزمان شود.