تولید و چاپ جعبه صنعتی|قیمت جعبه محصولات صنعتی|خرید جعبه صنعتی

جعبه محصولات صنعتی

همه چیز در مورد جعبه محصولات صنعتی

همه چیز در مورد جعبه محصولات صنعتی

جعبه محصولات صنعتی دقیقا بعد از آماده شدن یک محصول صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه ها سلامتی کالاهای صنعتی در طول رسیدن به مشتری را فراهم می کنند. پس نقش محافظتی برای کالاهای صنعتی دارند. اگر می خواهید در
سفارش کارتن تعداد کم اغلب توسط کارگاه ها و کارخانه های کوچک ثبت می شود. شرکت امین پکیجینگ می تواند سفارش تولید کارتن یا ساخت کارتن و جعبه های صنعتی را در تعداد متنوع ثبت کند. شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش کارتن صنعتی نمایید.

جعبه صنعتی مقوایی و کارتنی

جعبه صنعتی مقوایی و کارتنی

جعبه محصولات صنعتی می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود. اما جعبه های مقوایی و کارتنی بهترین گزینه هستند. کارتن و مقوا محافظت کافی از محصولات صنعتی و تولیدی دارند. خرید جعبه برای کالاهای صنعتی را بهتر است به صورت مستقیم از طریق تولید کننده تهیه کنید.

شرکت امین پکیجینگ با سابقه بسیار زیاد در زمینه طراحی و تولید انواع کارتن های بسته بندی، کارتن لوازم خودرو، می تواند مدل های متنوع جعبه صنعتی مقوایی و کارتنی را برای محصولات صنعتی شما آماده کند.

جهت سفارش جعبه مقوایی و چاپ فلکسو کارتن با ما در ارتباط باشید.

جعبه هایی که برای محصولات صنعتی استفاده می شود، باید مقاومت کافی داشته باشند. کالاهای صنعتی معمولا وزن بیشتری در مقایسه با دیگر محصولات دارند. همچنین جعبه محصولات صنعتی باید به نحوی ساخته شود که تمام اجزای کالاهای صنعتی را در برگیرد. محصولات صنعتی تنوع بسیار زیادی دارند. برخی از آن ها ارتفاع زیادی دارند.

برخی دیگر لبه های نامتقارن یا تیز دارند. بنابراین ساخت جعبه ای که بتواند این محصولات را در خود نگه دارد، یک کار اصولی به نظر می رسد که فقط توسط تولید کننده متبحر قابل انجام است.

جعبه سازی و بسته بندی صنعتی

جعبه سازی و بسته بندی صنعتی

بسته بندی محصولات صنعتی توسط شرکت ها و کارخانجات متعددی انجام می گیرد. آماده سازی جعبه و بسته بندی های با کیفیت برای محصولات صنعتی باعث رضایت جمعی مردم می شود. چون تمام مردم با محصولات صنعتی در خانه، محیط کار یا کارگاه در ارتباط هستند. پس وجود تولید کننده جعبه محصولات صنعتی برای جامعه یک نیاز ضروری است.
تولید کننده جعبه محصولات صنعتی باید اطلاعات کافی راجع به انواع کالاها و لوازم صنعتی داشته باشد. محصولات صنعتی گروه بزرگی از تولیدات را شامل می شوند.

جعبه محصولات صنعتی برای بسته بندی انواع تجهیزات خودرو، لوله و شیرآلات، اتصالات نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد.
امین پکیجینگ به عنوان معتبرترین تولید کننده کارتن و جعبه کالاهای صنعتی توانسته بسته بندی هر نوع محصول را به ساده ترین کار تبدیل کند. جعبه و کارتن های صنعتی در رنگ، طرح و مدل های متنوعی تولید شده تا تمام کالاها را بتوان به راحتی از کارخانه به مصرف کننده رساند.

چاپ جعبه و بسته بندی صنعتی

چاپ جعبه و بسته بندی صنعتی

طراحی و چاپ جعبه بسته بندی صنعتی به هدف نگهداری، مراقبت و جابجایی آسان کالاها انجام می شود. آماده سازی جعبه محصولات صنعتی باعث رونق تولید کالاهای صنعتی شده است.

بسته بندی صحیح یکی از مهم ترین مراحل برای پیشرفت بخش صنعتی کشور می باشد. یک محصول صنعتی هر چقدر هم باکیفیت باشد، باید با یک جعبه شکیل و مقاوم به مشتری تحویل داده شود.
جعبه کالاهای صنعتی نه تنها باید مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه داشته باشند بلکه؛ چاپ جذاب و مرتبط هم روی آن ها انجام شود.

چاپ جعبه صنعتی

چاپ جعبه صنعتی

تولید جعبه محصولات صنعتی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که همراه با چاپ حرفه ای باشد. به بیان دیگر، چاپ اطلاعات محصول، اسم کالا و شرکت تولید کننده روی کارتن باعث جذاب تر شدن ظاهر بسته بندی می شود.

کارتن ساده و بدون چاپ، مناسب کالاهای صنعتی نیست! درج اطلاعات و نوع محصول روی بسته بندی آن باعث می شود هنگام حمل، دقت بیشتری آن داشته باشند. برای مثال کالاهای صنعتی گران قیمت در صورتی از روی بسته بندی قابل تشخیص خواهند بود که نام و خصوصیات آن ها روی کارتن درج شده باشد.
در غیر این صورت برای تشخیص کالای داخل کارتن باید حتما درب آن را باز کرد. باز کردن درب تمام کارتن ها برای پیدا کردن یک محصول خاص، به هیچ وجه برای فروشنده ها امکان پذیر نیست. پس خدمات چاپ جعبه محصولات صنعتی باید به طور دقیق انجام گیرد تا تولید و ارائه کالاهای صنعتی بهتر از پیش انجام شود.

ویژگی های انواع بسته بندی صنعتی

ویژگی های انواع بسته بندی صنعتی

انواع بسته بندی محصولات صنعتی چه ویژگی هایی دارند؟ کارتن بسته بندی لوازم صنعتی از چه چیزی آماده شده است؟
در این بخش به مهم ترین ویژگی های جعبه محصولات صنعتی اشاره می کنیم:

جنس بسته بندی

جنس بسته بندی

جعبه محصولات صنعتی با جنس های مختلفی تولید می شوند. فلز، پلاستیک، کارتن های مقوایی می توانند جنس اولیه جعبه های بسته بندی باشند. جنس بسته بندی و جعبه کالاهای صنعتی باید متناسب با نوع محصولات انتخاب شود. شما می توانید جنس جعبه بسته بندی مورد نیاز خود را به صورت شخصی انتخاب نمایید.

میزان سنگینی کارتن بسته بندی

میزان سنگینی کارتن بسته بندی

وزن جعبه محصولات صنعتی یکی از مهم ترین ویژگی های آن محسوب می شود. جعبه های بسته بندی کالاهای صنعتی نباید وزن خیلی زیاد یا خیلی کم داشته باشند. کالاهای صنعتی به تنهایی خود وزن بالایی دارند. پس بهتر است جعبه بسته بندی آن ها وزن زیاد نداشته باشد.

ضخامت کارتن بسته بندی

ضخامت کارتن بسته بندی

کارتن و جعبه های بسته بندی با ضخامت مطلوب باید ساخته شود. ضخامت جعبه های بسته بندی کالاهای صنعتی باید به نحوی انتخاب شود که از محصولات محافظت کافی به عمل آورد.

حمل و نقل آسان

حمل و نقل آسان

اصلی ترین خصوصیت جعبه محصولات صنعتی، کمک به حمل و نقل راحت است. کالاهای صنعتی معمولا وزن زیادی دارند. بنابراین یک بسته بندی دقیق می تواند در حمل آسان محصولات تاثیر داشته باشد.

انبار کردن راحت تر محصولات صنعتی

انبار کردن راحت تر محصولات صنعتی

جعبه و بسته بندی دقیق کالاهای صنعتی می تواند انبار و نگهداری آن ها را آسان تر کند. پس اگر یک محصول صنعتی دارید، بهتر است حتما ابتدا آن ها را در یک بسته بندی مناسب قرار دهید. سپس می توانید آن ها را در انبار به طور اصولی نگهداری کنید.

افزایش ایمنی محصول

افزایش ایمنی محصول

بسته بندی محصولات ایمنی آن ها را در برابر نیرو و فشارهای مختلف افزایش می دهد. جعبه های مخصوص کالاهای صنعتی جنس مقاوم دارند. به همین دلیل در بالا بردن عمر و دوام محصولات نقش بسزایی دارند.

جلوگیری از ورود رطوبت به کالای صنعتی

جلوگیری از ورود رطوبت به کالای صنعتی

اغلب کالاهای صنعتی قیمت و ارزش بالایی دارند. بنابراین باید در نگهداری از آن ها دقت بالایی به خرج داد. رسیدن رطوبت به اجناس صنعتی می تواند کیفیت آن ها را پایین بیاورد. پس جنس بسته بندی های مورد استفاده برای کالای صنعتی باید مقاومت کافی در برابر رطوبت را داشته باشد.

عدم آسیب به اجزای محصول

عدم آسیب به اجزای محصول

زمانی که محصولات صنعتی در داخل جعبه بسته بندی قرار گیرند، احتمال کمتری برای آسیب به اجزای محصول وجود دارد. چون معمولا محصولات صنعتی اجزای ریز و درشت زیادی دارند و آسیب دیدن هر قطعه می تواند در کارکرد نهایی آن محصول اثرگذار باشد.

ساخت بسته بندی صنعتی با قیمت مناسب

ساخت بسته بندی صنعتی با قیمت مناسب

کارتن بسته بندی لوازم صنعتی با چه قیمتی عرضه می شود؟ هزینه آماده سازی جعبه های بسته بندی چقدر است؟ بهترین کارتن های بسته بندی صنعتی چه قیمتی دارند؟ ارزان ترین کارتن و جعبه بسته بندی را از کجا می توان تهیه کرد؟

قیمت کارتن و جعبه محصولات صنعتی با توجه به میزان وزن، ضخامت و کیفیت آن ها تعیین می شود. البته خرید از مراکز معتبر هم در این موضوع بی تاثیر نیست. خرید مستقیم جعبه و کارتن از تولید کننده چندین مزیت مهم دارد. یکی از این مزیت ها قیمت مناسب است. فروش مستقیم و حذف واسطه ها باعث می شود خرید جعبه محصولات صنعتی برای تولید کننده ها و مراکز کارگاهی به صرفه باشد.

انواع جعبه صنعتی

انواع جعبه صنعتی

جعبه سازی صنعتی در مدل های مختلف انجام می شود. جعبه محصولات صنعتی با توجه به ویژگی ها و خصوصیات محصولات متنوع طراحی می گردد.

انجام خدمات طراحی کارتن و جعبه محصولات صنعتی

انجام خدمات طراحی کارتن و جعبه محصولات صنعتی

جعبه های صنعتی و تولیدی در چند سال اخیر گستردگی بسیار زیادی پیدا کرده اند. رشد صنعت بسته بندی و آماده سازی کارتن باعث شده تا محصولات صنعتی با زیبایی و امنیت بیشتر به دست مصرف کننده برسند.

جعبه متعلقات دستگاه

جعبه متعلقات دستگاه

دستگاه های صوتی و تصویری، صنعتی و خانگی متعلقات و لوازم جانبی متعددی دارند. وجود بسته بندی و جعبه مقاوم باعث می شود تمام متعلقات به صورت سالم و بدون آسیب همراه با دستگاه اصلی جابجا شوند.

جعبه قطعات صنعتی

جعبه قطعات صنعتی

قطعه های صنعتی و لوازم مخصوص دستگاه های بزرگ را می توان در جعبه های مخصوص قرار داد. این جعبه ها معمولا دارای منقسم در داخل خود هستند.

جعبه های دسته دار

جعبه های دسته دار

جعبه محصولات صنعتی ممکن است دارای دسته باشد تا حمل آن راحت تر شود. معمولا قطعات سبک را در داخل این جعبه ها نگهداری می کنند.

جعبه با منقسم داخلی

جعبه با منقسم داخلی

جعبه محصولات صنعتی با منقسم داخلی می تواند نظم زیادی به وسایل بدهد. در بین محصولات صنعتی، وسایل ریز بسیار زیادی وجود دارد. یک جعبه کارتن با تقسیم کننده های داخلی می تواند بهترین گزینه برای جمع کردن این وسایل به نظر برسد.

جعبه لوله و یراق آلات

جعبه لوله و یراق آلات

لوله و انواع اتصالات صنعتی بهتر است حتما با کارتن و جعبه های بسته بندی مخصوص به فروش برسد. وجود جعبه برای قرار دادن لوله و اتصالات می تواند نشان دهنده ی کیفیت و مرغوبیت محصولات یک شرکت تولیدی باشد.

جهت خرید تمام مدل های جعبه محصولات صنعتی، سفارش طراحی کارتن و چاپ کارتن می توانید با شرکت امین پکیجینگ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *