سفارش کارتن بسته بندی و جعبه ارزان قیمت

سفارش کارتن | امین پکیجینگ

سفارش انواع کارتن متناسب با نیاز شما

سفارش انواع کارتن متناسب با نیاز شما

در هر نقطه از جهان، سفارش کارتن برای اهداف مختلفی انجام می شود. جمع کردن وسایل با وجود کارتن به ساده ترین کار تبدیل می شود. برای آن که فعالیت های هر کسب و کار با نظم بالاتری انجام شود، باید از بسته بندی دقیق استفاده شود. سفارش کارتن یک نیاز مهم برای تمام فعالیت ها محسوب می شود.

تهیه کارتن و جعبه های بسته بندی می تواند باعث شود خدمات و محصولات شما بیشتر به چشم آید.

اگر به دنبال سفارش کارتن هستید، باید چندین نکته را حتما مد نظر قرار دهید. بررسی این نکات می تواند به شما کمک کند تا مناسب ترین مدل را برای فعالیت های کاری خود انتخاب نمایید.

سفارش کارتن بسته بندی

سفارش کارتن بسته بندی

بسته بندی جزو مهم ترین مراحل در هر کارخانه است! هر کارگاه، کارخانه و شرکت تولیدی نیاز به کارتن یا جعبه بسته بندی خاص دارد تا بتواند برای مشتریان ارزش آفرینی کند. وجود بسته بندی مناسب به محصولات ارزش بالاتری می بخشد. تمام محصولاتی که در جامعه بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، دارای بسته بندی شکیل و مقاوم هستند. سفارش های کارتن می تواند توسط مدیر یک شرکت انجام شود؛ یا یک فرد عادی برای محصولات دست ساز خانگی خود سفارش کارتن ثبت کرده باشد. به بیان دیگر، سفارش کارتن بسته بندی محدود به یک محصول خاص نیست.

اگر قصد ثبت سفارش کارتن بسته بندی دارید، می توانید با شماره تلفن های شرکت کارتن سازی امین پکیجینگ تماس بگیرید.

سفارش کارتن پستی

سفارش کارتن پستی

کارتن پستی برای شرکت های اینترنتی کاربرد بسیار زیادی دارد. سفارش کارتن پستی این روزها افزایش چشمگیری داشته است. چون اغلب کسب و کارها به صورت اینترنتی فعالیت می کنند. بنابراین برای ارسال کالا و محصولات خود به دست مشتریان، نیاز به کارتن پستی دارند.

روی کارتن پستی اطلاعات مربوط به فرستنده، گیرنده و محل نصب تمبر قرار می گیرد. هر نوع محصول که از طریق شرکت پست به نقاط مختلف کشور ارسال می شود، باید در کارتن پستی قرار بگیرد. کارتن های پستی علاوه بر مقاومت بالا، باید از مواد ضد حساسیت تولید شده باشند. امین پکیجینگ تلاش کرده تا تولید باکیفیت ترین کارتن و جعبه های پستی، به راحتی در اختیار دفاتر پیشخوان دولت، سازمان های اداری و دولتی قرار گیرد.

سفارش کارتن مقوایی

سفارش کارتن مقوایی

سفارش کارتن مقوایی می تواند مزیت های زیادی برای شما داشته باشد. کارتن های مقوایی دوستدار محیط زیست هستند. این ویژگی مربوط به مواد تشکیل دهنده ی کارتن های مقوایی است. این کارتن ها را از چوب هایی می سازند که توانایی تجزیه شدن در طبیعت را دارد. تجزیه پذیر بودن کارتن مقوایی یک ویژگی برتر و مزیت مهم برای این کارتن ها محسوب می شود.

با سفارش کارتن مقوایی هم به وضعیت اقتصادی خود کمک می کنید. هم باعث حفظ انرژی می شوید. برای ساخت و طراحی کارتن نیاز به صرف انرژی وجود دارد. کارتن های مقوایی ساخت آسان تری در مقایسه با مدل های دیگر کارتن و جعبه دارند. بنابراین به صرفه جویی کردن در مصرف انرژی هم کمک می کند.

سفارش کارتن پیتزا

سفارش کارتن پیتزا

جعبه و کارتن پیتزا می تواند برند شما را در ذهن مشتریان شما ماندگار کند. با وجود جعبه مناسب پیتزا طرح و نقش خاص روی بسته بندی پیتزاهای شما ایجاد می شود. البته سفارش کارتن مخصوص پیتزا مخصوص رستوران هایی است که بیشتر سفارشات آن ها به صورت بیرون بر ثبت می شود. چون مشتریان ابتدا ظاهر بسته بندی و کارتن پیتزا را می بینند. یعنی اگر ظاهر و کیفیت جعبه های پیتزا زیبا و باکیفیت نباشد، مشتریان شما دیگر به کسب و کار شما اطمینان نمی کنند.

برخی از رستوران ها و پیتزا فروشی ها برای افزایش میزان سود خود، از کارتن های بی کیفیت و نامرغوب برای ارائه محصولات خود استفاده می کنند. اما مشتریان آن ها از کیفیت پایین جعبه های بسته بندی پیتزا گله مند خواهند شد.

اگر می خواهید پیتزاهای گرم و تازه پخت را به بهترین شیوه ممکن به دست مشتریان خود برسانید، بهتر است به فکر سفارش کارتن در امین پکیجینگ باشید. انواع کارتن های پیتزا در مدل های مستطیلی، مربعی و حتی مثلثی در کارخانه امین پکیجینگ تولید می شود.

سفارش کارتن اختصاصی

سفارش کارتن اختصاصی

سفارش جعبه و کارتن های اختصاصی می تواند در برندینگ هم تاثیر بسزایی داشته باشد. کارتن های اختصاصی باعث می شوند برند و شرکت شما در بین مردم شناخته شده شوند. این روزها تمام شرکت های بزرگ و کوچک کارتن و جعبه های اختصاصی را سفارش می دهند. چون به اهمیت برندینگ و تاثیر آن در رشد کسب و کار خود آگاه هستند.

برای سفارش کارتن های اختصاصی می توانید از ایده های طراحان شرکت امین پکیجینگ استفاده کنید. این طراحان می توانند به شما کمک کنند تا مناسب ترین طرح های خاص مربوط به برند و فعالیت اختصاصی خود را انتخاب نمایید.

برای آن که سفارش جعبه را راحت تر ثبت کنید، می توانید از طریق سایت امین پکیجینگ اقدام نمایید.

سفارش کارتن صنعتی

سفارش کارتن صنعتی

برای محصولات صنعتی باید از بسته بندی های خیلی محکم استفاده شود. میزان تحمل وزن کارتن های صنعتی باید زیاد باشد. کالاهای صنعتی معمولا به مسافت های خیلی دور در سطح کشور و حتی خارج از کشور ارسال می شوند. بنابراین باید قدرت کافی در برابر جابجایی های مکرر را داشته باشند.

شرکت های تجاری و کارخانجات تولید کننده محصولات صنعتی، باید حتما به مقاومت کافی کارتن های بسته بندی دقت کافی داشته باشند. در غیر این صورت به هیچ وجه اداره ها و شرکت های تولیدی محصولات آن ها را نمی پذیرند.

کیفیت بسته بندی محصولات صنعتی می تواند در افزایش میزان فروش این کالاها اثر بسزایی بگذارد. محصولات صنعتی به شهرهای بزرگ و کوچک، روستا و شهرستان ارسال می شوند. پس برای ارسال بدون آسیب باید به کیفیت بسته بندی توجه کافی داشت.

سفارش کارتن آماده

سفارش کارتن آماده

کارتن آماده می تواند در محیط های مختلف کاربرد داشته باشند. خرید انواع کارتن آماده حتی برای اسباب کشی هم می تواند گزینه مناسبی به نظر برسد. شما می توانید کارتن های آماده را به صورت عمده و تکی از سایت معتبر امین پکیجینگ سفارش دهید.

سفارش کارتن با چاپ

سفارش کارتن با چاپ

برای آن که بتوانید محصولات خود را به بهترین شیوه ممکن به دست مشتری برسانید، باید کارتن های با چاپ مخصوص به برند خود را آماده کنید.

خرید کارتن پرس نشده

خرید کارتن پرس نشده

کارتن های پرس شده نخاله محسوب می شوند. کارتن پرس نشده در سایزهای متنوع توسط شرکت های کارتن سازی معتبر آماده می شود. کاربرد زیاد این کارتن ها باعث شده موفقیت شغلی بسیاری از صنایع به تولید این کارتن ها وابسته باشد.

ثبت سفارش کارتن

ثبت سفارش کارتن

برای ثبت سفارش کارتن در اندازه و طرح های مختلف می توانید با شماره های شرکت امین پکیجینگ تماس بگیرید.

خرید کارتن حمل بار

خرید کارتن حمل بار

اگر قصد حمل انواع بار به نقاط مختلف را دارید، می توانید کارتن و جعبه های بسته بندی مخصوص را از امین پکیجینگ خریداری کنید. تهیه کارتن حمل بار می تواند به راحت تر انجام شدن جابجایی کمک کند. چون هم از مواد اولیه مقاوم ساخته شده است و هم جنس آن به نحوی است که حساسیت ایجاد نمی کند. بنابراین می توان مدل های مختلف لوازم صنعتی، خوراکی و پوشاک را به کمک آن ها جابجا کرد. کارتن های حمل بار باید در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی هم محکم باشند. چون معمولا حمل بار بین شهری زمان زیادی طول می کشد. پس کارتن ها باید مقاومت کافی در برابر هر گونه رطوبت، حرارت و عوض شدن آب و هوا را داشته باشند.

خرید کارتن خام

خرید کارتن خام

می خواهید کارتن خام تهیه کنید؟ کارتن های خام برای جابجایی لوازم، لوازم کادویی، آماده سازی بسته بندی مخصوص شرکت ها و کارگاه های تولیدی استفاده می شود. با چاپ روی کارتن خام می توانید یک طرح خاص از برند خود روی بسته بندی ها بر جای بگذارید. همین چاپ خاص باعث می شود برند شما بین مردم شناخته شود تا همه با شعار برند شما آشنا شوند.

فروش جعبه کارتنی

فروش جعبه کارتنی

شرکت های زیادی اقدام به فروش جعبه های کارتنی می کنند. برای این که مشتریان بتوانند راحت تر سفارش تولید کارتن را ثبت کنند، فروش جعبه های کارتنی به صورت آنلاین هم انجام می شود. بنابراین مراحل فروش جعبه های کارتنی هم با سرعت بالاتری قابل انجام است.

امین پکیجینگ هم در سایت خود به فروش آنلاین جعبه ها و کارتن های مقوایی می پردازد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه منتظر دریافت آن در آدرس خود باشید.

سفارش کارتن به تعداد کم

سفارش کارتن به تعداد کم

اگر فقط چندین عدد کارتن برای عرضه محصولات خود نیاز دارید، می توانید سفارش خود را در شرکت امین پکیجینگ ثبت کنید. هر تعداد کارتن و جعبه بسته بندی که نیاز داشته باشید، در این شرکت می توانید تهیه نمایید.

بیشتر کارتن های تعداد کم به صورت سفارشی آماده می شوند. محصولاتی که شکل و ابعاد خاصی دارند، باید بسته بندی ویژه ای هم داشته باشند. برای سفارش کارتن اختصاصی می توانید ویژگی های ابعاد محصول خود را به شرکت امین پکیجینگ ارسال کنید. نام برند و روش های ارتباطی با شرکت خود را هم حتما ارسال نمایید تا روی کارتن و جعبه محصول شما درج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *