سفارش کارتن بسته بندی و جعبه ارزان قیمت

سفارش کارتن | امین پکیجینگ

سفارش انواع کارتن متناسب با نیاز شما

سفارش انواع کارتن متناسب با نیاز شما

در هر نقطه از جهان، سفارش کارتن برای اهداف مختلفی انجام می‌شود. جمع کردن وسایل با وجود کارتن به ساده ترین کار تبدیل می‌شود. برای آن که فعالیت های هر کسب و کار با نظم بالاتری انجام شود، باید از بسته بندی دقیق استفاده شود. سفارش کارتن یک نیاز مهم برای تمام فعالیت ها محسوب می‌شود.

تهیه کارتن و جعبه های بسته بندی می‌تواند باعث شود خدمات و محصولات شما بیشتر به چشم آید.

اگر به دنبال سفارش کارتن هستید، باید چندین نکته را حتما مد نظر قرار دهید. بررسی این نکات می‌تواند به شما کمک کند تا مناسب ترین مدل را برای فعالیت های کاری خود انتخاب نمایید.

سفارش کارتن بسته بندی

سفارش کارتن بسته بندی

بسته بندی جزو مهم ترین مراحل در هر کارخانه است! هر کارگاه، کارخانه و شرکت تولیدی نیاز به کارتن یا جعبه بسته بندی خاص دارد تا بتواند برای مشتریان ارزش آفرینی کند. وجود بسته بندی مناسب به محصولات ارزش بالاتری می‌بخشد. تمام محصولاتی که در جامعه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند، دارای بسته بندی شکیل و مقاوم هستند. سفارش های کارتن می‌تواند توسط مدیر یک شرکت انجام شود؛ یا یک فرد عادی برای محصولات دست ساز خانگی خود سفارش کارتن ثبت کرده باشد. به بیان دیگر، سفارش کارتن بسته بندی محدود به یک محصول خاص نیست.

اگر قصد ثبت سفارش کارتن بسته بندی دارید، می‌توانید با شماره تلفن های شرکت کارتن سازی امین پکیجینگ تماس بگیرید.

سفارش کارتن پستی

سفارش کارتن پستی

کارتن پستی برای شرکت های اینترنتی کاربرد بسیار زیادی دارد. سفارش کارتن پستی این روزها افزایش چشمگیری داشته است. چون اغلب کسب و کارها به صورت اینترنتی فعالیت می‌کنند. بنابراین برای ارسال کالا و محصولات خود به دست مشتریان، نیاز به کارتن پستی دارند.

روی کارتن پستی اطلاعات مربوط به فرستنده، گیرنده و محل نصب تمبر قرار می‌گیرد. هر نوع محصول که از طریق شرکت پست به نقاط مختلف کشور ارسال می‌شود، باید در کارتن پستی قرار بگیرد. کارتن های پستی علاوه بر مقاومت بالا، باید از مواد ضد حساسیت تولید شده باشند. امین پکیجینگ تلاش کرده تا تولید باکیفیت ترین کارتن و جعبه های پستی، به راحتی در اختیار دفاتر پیشخوان دولت، سازمان های اداری و دولتی قرار گیرد.

سفارش کارتن مقوایی

سفارش کارتن مقوایی

سفارش کارتن مقوایی می‌تواند مزیت های زیادی برای شما داشته باشد. کارتن های مقوایی دوستدار محیط زیست هستند. این ویژگی مربوط به مواد تشکیل دهنده ی کارتن های مقوایی است. این کارتن ها را از چوب هایی می‌سازند که توانایی تجزیه شدن در طبیعت را دارد. تجزیه پذیر بودن کارتن مقوایی یک ویژگی برتر و مزیت مهم برای این کارتن ها محسوب می‌شود.

با سفارش کارتن مقوایی هم به وضعیت اقتصادی خود کمک می‌کنید. هم باعث حفظ انرژی می‌شوید. برای ساخت و طراحی کارتن نیاز به صرف انرژی وجود دارد. کارتن های مقوایی ساخت آسان تری در مقایسه با مدل های دیگر کارتن و جعبه دارند. بنابراین به صرفه جویی کردن در مصرف انرژی هم کمک می‌کند.

سفارش کارتن پیتزا

سفارش کارتن پیتزا

جعبه و کارتن پیتزا می‌تواند برند شما را در ذهن مشتریان شما ماندگار کند. با وجود جعبه مناسب پیتزا طرح و نقش خاص روی بسته بندی پیتزاهای شما ایجاد می‌شود. البته سفارش کارتن مخصوص پیتزا مخصوص رستوران هایی است که بیشتر سفارشات آن ها به صورت بیرون بر ثبت می‌شود. چون مشتریان ابتدا ظاهر بسته بندی و کارتن پیتزا را می‌بینند. یعنی اگر ظاهر و کیفیت جعبه های پیتزا زیبا و باکیفیت نباشد، مشتریان شما دیگر به کسب و کار شما اطمینان نمی‌کنند.

برخی از رستوران ها و پیتزا فروشی ها برای افزایش میزان سود خود، از کارتن های بی کیفیت و نامرغوب برای ارائه محصولات خود استفاده می‌کنند. اما مشتریان آن ها از کیفیت پایین جعبه های بسته بندی پیتزا گله مند خواهند شد.

اگر می‌خواهید پیتزاهای گرم و تازه پخت را به بهترین شیوه ممکن به دست مشتریان خود برسانید، بهتر است به فکر سفارش کارتن در امین پکیجینگ باشید. انواع کارتن های پیتزا در مدل های مستطیلی، مربعی و حتی مثلثی در کارخانه امین پکیجینگ تولید می‌شود.

سفارش کارتن اختصاصی

سفارش کارتن اختصاصی

سفارش جعبه و کارتن های اختصاصی می‌تواند در برندینگ هم تاثیر بسزایی داشته باشد. کارتن های اختصاصی باعث می‌شوند برند و شرکت شما در بین مردم شناخته شده شوند. این روزها تمام شرکت های بزرگ و کوچک کارتن و جعبه های اختصاصی را سفارش می‌دهند. چون به اهمیت برندینگ و تاثیر آن در رشد کسب و کار خود آگاه هستند.

برای سفارش کارتن های اختصاصی می‌توانید از ایده های طراحان شرکت امین پکیجینگ استفاده کنید. این طراحان می‌توانند به شما کمک کنند تا مناسب ترین طرح های خاص مربوط به برند و فعالیت اختصاصی خود را انتخاب نمایید.

برای آن که سفارش جعبه را راحت تر ثبت کنید، می‌توانید از طریق سایت امین پکیجینگ اقدام نمایید.

سفارش کارتن صنعتی

سفارش کارتن صنعتی

برای محصولات صنعتی باید از بسته بندی های خیلی محکم استفاده شود. میزان تحمل وزن کارتن های صنعتی باید زیاد باشد. کالاهای صنعتی معمولا به مسافت های خیلی دور در سطح کشور و حتی خارج از کشور ارسال می‌شوند. بنابراین باید قدرت کافی در برابر جابجایی های مکرر را داشته باشند.

شرکت های تجاری و کارخانجات تولید کننده محصولات صنعتی، باید حتما به مقاومت کافی کارتن های بسته بندی دقت کافی داشته باشند. در غیر این صورت به هیچ وجه اداره ها و شرکت های تولیدی محصولات آن ها را نمی‌پذیرند.

کیفیت بسته بندی محصولات صنعتی می‌تواند در افزایش میزان فروش این کالاها اثر بسزایی بگذارد. محصولات صنعتی به شهرهای بزرگ و کوچک، روستا و شهرستان ارسال می‌شوند. پس برای ارسال بدون آسیب باید به کیفیت بسته بندی توجه کافی داشت.

سفارش کارتن آماده

سفارش کارتن آماده

کارتن آماده می‌تواند در محیط های مختلف کاربرد داشته باشند. خرید انواع کارتن آماده حتی برای اسباب کشی هم می‌تواند گزینه مناسبی به نظر برسد. شما می‌توانید کارتن های آماده را به صورت عمده و تکی از سایت معتبر امین پکیجینگ سفارش دهید.

سفارش کارتن با چاپ

سفارش کارتن با چاپ

برای آن که بتوانید محصولات خود را به بهترین شیوه ممکن به دست مشتری برسانید، باید کارتن های با چاپ مخصوص به برند خود را آماده کنید.

سفارش کارتن اسباب کشی

سفارش کارتن اسباب کشی به چه صورت است؟ چرا باید در هر اسباب کشی از کارتن‌ های تازه و نو استفاده کرد؟ به این سوال می‌توان به صورت زیر پاسخ داد:

استفاده از کارتن‌ های تازه در هر اسباب کشی دارای دلایل و مزایای مهمی است. کارتن‌ های تازه به دلیل ساختار چند لایه‌ ای خود دارای فضای خالی و پوششی عالی جهت جلوگیری از آسیب‌ ها و ضربات هستند.

پس از اولین استفاده، کارتن ‌های تازه به دلیل فشرده شدن فضاهای خالی درون آنها تغییر شکل می‌ دهند و برخی از ویژگی ‌های محافظتی خود را از دست می ‌دهند.

قابلیت استفاده مجدد از کارتن ‌ها به میزان استفاده، شرایط محیطی که در آن اجرای کارتن انجام شده، و نوع مواد داخل کارتن بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر در یک کارتن اسباب کشی محتوایی حساس مانند شیشه‌ ها قرار داده شده و در طول مسیر حمل و نقل به ضربات و ضربه‌ های زیادی تحت ‌فشار قرار گرفته باشد، کارتن از توانایی محافظت بهره‌ مند نخواهد بود.

از این رو، استفاده مکرر از کارتن‌ ها باید با توجه به شرایط خاص هر مورد اندازه‌گیری شود. بهتر است در مواردی که اشیاء حساسی درون کارتن قرار دارند و در معرض خطرات مختلفی نظیر باران و ضربات جدید قرار گیرند، از کارتن ‌های تازه استفاده کنیم.

شرکت کارتن‌سازی امین پکیجینگ با تولید کارتن ‌های سه و پنج لایه، امکان استفاده مکرر از کارتن ‌ها را تا بیش از 5 بار بدون افت کیفیت فراهم می ‌کند. این امکان به معنای اقتصادی و حفاظت از اشیاء حساس بسیار مهم است.

برای اطلاع دقیق از شرایط و قیمت سفارش کارتن اسباب کشی می توانید هم اکنون با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید کارتن پرس نشده

خرید کارتن پرس نشده

کارتن های پرس شده نخاله محسوب می شوند. کارتن پرس نشده در سایزهای متنوع توسط شرکت های کارتن سازی معتبر آماده می شود. کاربرد زیاد این کارتن ها باعث شده موفقیت شغلی بسیاری از صنایع به تولید این کارتن ها وابسته باشد.

ثبت سفارش کارتن

ثبت سفارش کارتن

برای ثبت سفارش کارتن در اندازه و طرح های مختلف می توانید با شماره های شرکت امین پکیجینگ تماس بگیرید.

خرید کارتن حمل بار

خرید کارتن حمل بار

اگر قصد حمل انواع بار به نقاط مختلف را دارید، می توانید کارتن و جعبه های بسته بندی مخصوص را از امین پکیجینگ خریداری کنید. تهیه کارتن حمل بار می تواند به راحت تر انجام شدن جابجایی کمک کند. چون هم از مواد اولیه مقاوم ساخته شده است و هم جنس آن به نحوی است که حساسیت ایجاد نمی کند. بنابراین می توان مدل های مختلف لوازم صنعتی، خوراکی و پوشاک را به کمک آن ها جابجا کرد. کارتن های حمل بار باید در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی هم محکم باشند. چون معمولا حمل بار بین شهری زمان زیادی طول می کشد. پس کارتن ها باید مقاومت کافی در برابر هر گونه رطوبت، حرارت و عوض شدن آب و هوا را داشته باشند.

خرید کارتن خام

خرید کارتن خام

می خواهید کارتن خام تهیه کنید؟ کارتن های خام برای جابجایی لوازم، لوازم کادویی، آماده سازی بسته بندی مخصوص شرکت ها و کارگاه های تولیدی استفاده می شود. با چاپ روی کارتن خام می توانید یک طرح خاص از برند خود روی بسته بندی ها بر جای بگذارید. همین چاپ خاص باعث می شود برند شما بین مردم شناخته شود تا همه با شعار برند شما آشنا شوند.

فروش جعبه کارتنی

فروش جعبه کارتنی

شرکت های زیادی اقدام به فروش جعبه های کارتنی می کنند. برای این که مشتریان بتوانند راحت تر سفارش تولید کارتن را ثبت کنند، فروش جعبه های کارتنی به صورت آنلاین هم انجام می شود. بنابراین مراحل فروش جعبه های کارتنی هم با سرعت بالاتری قابل انجام است.

امین پکیجینگ هم در سایت خود به فروش آنلاین جعبه ها و کارتن های مقوایی می پردازد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه منتظر دریافت آن در آدرس خود باشید.

سفارش کارتن به تعداد کم

سفارش کارتن به تعداد کم

اگر فقط چندین عدد کارتن برای عرضه محصولات خود نیاز دارید، می توانید سفارش خود را در شرکت امین پکیجینگ ثبت کنید. هر تعداد کارتن و جعبه بسته بندی که نیاز داشته باشید، در این شرکت می توانید تهیه نمایید.

بیشتر کارتن های تعداد کم به صورت سفارشی آماده می شوند. محصولاتی که شکل و ابعاد خاصی دارند، باید بسته بندی ویژه ای هم داشته باشند. برای سفارش کارتن اختصاصی می توانید ویژگی های ابعاد محصول خود را به شرکت امین پکیجینگ ارسال کنید. نام برند و روش های ارتباطی با شرکت خود را هم حتما ارسال نمایید تا روی کارتن و جعبه محصول شما درج شود.

سفارش کارتن ساخته شده با مواد اولیه متفاوت، برای کاربرد خاصی می باشد. کارتن ساخته شده از خمیر چوب سوزنی برگان از همه مدلها با کیفیت تر است. با امین پکیجینگ همراه باشید.

جنس کارتن از چیست؟

سفارش کارتن ساخته شده با مواد اولیه متفاوت، برای کاربرد خاصی می باشد. کارتن ساخته شده از خمیر چوب سوزنی برگان از همه مدلها با کیفیت تر است. با امین پکیجینگ همراه باشید. سفارش کارتن می تواند بر اساس جنس، ابعاد، طراحی کارتن باشد، جنس کارتن می تواند مقوایی یا از جنس پلاستیکهای خاص باشد. کارتن های پلاستیکی که به آنها کارتن پلاست می گویند جدید تر هستند و برای بسته بندی و سفارشات پستی استفاده می شود.

کارتنهای مقوایی از لحاظ زیست محیطی بهتر از نمونه های پلاستیکی هستند، کارتن های مقوایی آلودگی و زباله کمتری دارند و راحت بازیافت می شوند. در این مقاله در مورد مواد اولیه کارتن های مقوایی و قیمت آنها و نحوه سفارش کارتن بحث شده است.

موارد کاربرد کارتن ها برای چیست؟

موارد کاربرد کارتن ها برای چیست؟

 سفارش کارتن بسته به جنس و ضخامت ، طراحی، سایز و کاربرد آن متفاوت است. کارتن مقوایی می تواند از مقوای ضخیم یک لایه ساخته شده باشد که برای بسته بندی مواد مختلف در ابعاد متفاوت بکار می رود. بسته به جنس، وزن، ابعاد کالا ضخامت کارتن مقوایی متفاوت است. هر چه کارتن بزرگتر باشد معمولا ضخامت مقوای آن بیشتر است. مقوای سه لایه نیز برای ساخت کارتن های بزرگ بکار می رود.

در بسته بندی مواد غذایی، لباس، لوازم یدکی، ظروف، اسباب بازی و لوازم آرایشی و غیره از کارتن مقوایی با ضخامت های مختلف استفاده می شود. تولید کنندگان صنایع و کالاهای مختلف یکی از مشتریان دائمی صنایع کارتن مقوایی با ابعاد مختلف می باشند. خرید و سفارش کارتن جهت صنایع از طریق مراجعه به وب سایت کارخانه های بزرگ ساخت کارتن امکان پذیر است.

نحوه ساخت کارتن مقوایی در کارخانه به چه صورت است؟

نحوه ساخت کارتن مقوایی در کارخانه به چه صورت است؟

برای سفارش کارتن باید کارتن مقوایی از خمیر کاغذ در کارخانه ساخته می شود. برای ساخت خمیر کاغذ باید، چوب درختان مختلف یا مواد لیگنوسلولزی و یا حتی کارتن های بازیافتی را تبدیل به خمیر نمود. بسته به نوع مواد اولیه ساخت خمیر کاغذ می تواند بر پایه مواد اسیدی و یا قلیایی باشد. مواد قلیایی و یا اسیدی تحت فشار باعث جدا شدن الیاف مواد لیگنوسلولزی از هم می شود. ساخت خمیر کاغذ یا مقوا یک کار دقیق است و تحت شرایط کنترل شده ای در کارخانه صورت می گیرد. الیاف درخت و یا مواد لیگنوسلولزی تنها قرار است از هم جدا شوند و نباید شکسته شوند. طول الیاف در نوع خمیر و کاربرد آن تاثیر می گذارد.

خمیر تولید شده در کارخانه با سرعت مشخصی بر روی نوار نقاله ای ریخته می شود و بعد از آبگیری و خشک شدن کاغذ و یا مقوا تولید می گردد. امروزه رولهای بزرگ کاغذ و یا مقوا در کارخانه تولید می گردد. از اینرو در مسیر حرکت نوار نقاله که بر روی آن خمیر سلولزی ریخته می شود خشک کن هایی قرار گرفته است تا کاغذ یا مقوا سریع آماده شود. سرعت حرکت نوار نقاله، سرعت ریختن خمیر بر روی نوار، سرعت خشک کردن و سرعت جمع شدن کاغذ یا مقوا جهت جلوگیری از پاره شده نوار کاغذ بسیار مهم است.

میزان ریختن خمیر بر روی نوار و سرعتهای مسیر ساخت نوار کاغذ متناسب با ضخامت نهایی کاغذ است. یک کاغذ ضخیم مانند مقوا، سرعت ساخت آن کندتر می باشد. ضخامت بالا سرعت خشک شدن را کاهش می دهد. جهت جلوگیری از پاره شدن نوار کاغذ سرعت نوار کاغذ و یا مقوا محدود است. کاغذهای نازک را رول می کنند ولی کاغذهای مقوایی ضخیم به صورت تخته های برش خورده تولید می شود.

ساخت کارتن مقوایی با خمیر سوزنی برگان چگونه است؟

کارخانه های کاغذسازی با توجه به سفارش کارتن اقدام به تولید انواع کاغذ و مقوا می نمایند. مواد اولیه کارخانه های خمیر سازی می تواند متفاوت باشد.

درختان سوزنی برگی مانند انواع کاج، سرو، سدر، نوئل از جمله مواد اولیه مناسب صنایع سلولزی خصوصا کاغذ و مقوا است. طول الیاف مواد اولیه در ساخت کاغذ و مقوای با کیفیت مهم است. درختان سوزنی برگ جزء گیاهان با الیاف بلند محسوب می شوند و بسیار مناسب کاغذ سازی می باشند، تنها مشکل سوزنی برگان جهت ساخت کاغذ سن درخت می باشد. افزایش سن درختان سوزنی برگ منجر به تولید ماده ای به نام قیر در الیاف آن می شود که در تولید خمیر و در فرایند ساخت مشکلاتی ایجاد می نماید.

ساخت کارتن مقوایی با خمیر پهن برگان چگونه است؟

چوب انواع درختان پهن برگ سریع الرشد، مانند صنوبر، پالونیا، اکالیپتوس، چنار، راش، ممرز و غیره امروزه در صنعت خمیر و کاغذ مورد استفاده است. طول الیاف پهن برگان کوتاهتر از سوزنی برگان است ولی با این حال مناسب ساخت انواع خاصی از کاغذ و مقوا می باشند.

ساخت کارتن مقوایی با مواد لیگنوسلولزی و بازیافتی به چه صورت است؟

با توجه به اهمیت بسته بندی در صنعت، سفارش کارتن روز به روز افزایش می یابد. کارخانه های تولید کارتن از مواد اولیه سلولزی اقدام به تولید کارتن می نمایند. از آنجا که درختان سوزنی برگ و پهن برگ برای محیط زیست و سلامت زمین اهمیت زیادی دارد. ساخت کارتن از درختان، مساوی با نابودی جنگلها و محیط زیست است، از اینرو صنعت بازیافت کاغذ و مقوا اهمیت زیادی دارد.

برای بسته بندی بعضی کالاها مانند مواد غذایی و کالاهای بهداشتی باید از مقواهای ساخته شده با خمیر دست یک استفاده شود و از خمیرهای بازیافتی استفاده نمی شود. در مورد کالاهایی مانند لوازم یدکی ماشین و یا لامپ و مانند استفاده از کارتن های ساخته شده از خمیر کارتن های بازیافتی مشکلی ندارد.

قیمت کارتن بر چه اساس است؟

قیمت کارتن بر چه اساس است؟

قیمت کارتن بر حسب مواد اولیه، طراحی و ابعاد، ضخامت و میزان عرضه و سفارش کارتن تعیین می شود. اگر خمیر ساخت کارتن بازیافتی باشد، نسبت به نمونه ساخته شده از خمیر دست اول، ارزانتر است. بعضی تولید کنندگان برای جلب مشتری، سفارش کارتن با شکل ویژه و خاصی را برای محصولاتشان می دهند، قیمت این کارتن ها نسبت به کارتن با شکل معمول گرانتر است. کارتن های معمولی شکل چهار گوش دارند. کارتن ها بزرگتر گرانتر هستند. هر چه ضخامت کارتن بیشتر باشد، مواد اولیه بیشتری در ساخت ورق مقوای کارتن بکار رفته است و در نتیجه کارتن تولیدی گرانتر است. میزان عرضه انواع کارتن باید متناسب با تقاضا باشد. هرچه تقاضا بیشتر باشد باید عرضه هم بیشتر باشد. عدم تناسب عرضه و سفارش کارتن می تواند روی قیمت کارتن تاثیر بگذارد.

نحوه تنظیم قیمت کارتن چگونه است؟

تنظیم قیمت کارتن به معنی تناسب بین عرضه و سفارش کارتن است. اگر سفارش کارتن بالا باشد، عرضه را هم باید افزایش داد. در صورتی که عرضه کمتر از تقاضا باشد، قیمت کارتن افزایش می یابد. قیمت کارتن با کمبود سفارش کارتن و تولید بالای آن کاهش می یابد.

برای اینکه قیمت کارتن مقوایی در بازار مناسب باشد به رابطه عرضه و تقاضا توجه کرد. در صورتی که تقاضا بیشتر از عرضه است، باید تولید را افزایش داد و یا با واردات کمبود بازار جبران شود. در حالتی که عرضه کارتن مقوایی بیشتر از سفارش کارتن باشد، کالای مازاد را با پیدا کردن بازارهای جدید داخلی و صادرات باید به فروش رساند و تعادل را برقرار کرد.

نحوه صادرات کارتن چگونه است؟

نحوه صادرات کارتن چگونه است؟

واحدهای تولید مقوا و مونتاژ کارتن در صورتی که میزان تولید بیشتر از سفارش کارتن داشته باشند می توانند با بحران کمبود تقاضا و افت قیمت روبرو شوند، علاوه بر این هزینه انبارداری و بیمه آتش سوزی به هزینه های آن اضافه می شود.

از اینرو در صورت توانایی خط تولید مقوا و کارتن در پاسخگویی به سفارشات بیشتر، برای جلوگیری از ضرر، باید بازاریابی را افزایش داد و در بازارهای جدید داخلی و از طریق صادرات مشتریهای جدید پیدا کرد. البته کیفیت کالا و طراحی و توجه به نیاز مشتری در افزایش تولید و گسترش بازار اهمیت دارد.

واردات کارتن مقوایی به چه صورت است؟

واردات کارتن مقوایی به چه صورت است؟

در کشور ایران برای ساخت کارتن های مقوایی خاص، مطابق با سفارش مشتری، از خمیرهای وارداتی استفاده می شود. خط تولید ورقه های مقوایی و مونتاژ و طراحی کارتن در داخل کشور وجود دارد. نمونه ای خاص کارتن از جنس خاص یا با طراحی خاص وارداتی می باشند مثلا کارتن ها با روکشهای آلومینیوم و لایه پلاستیک با کاربرد بسته بندی مواد غذایی وارداتی هستند.

جمع آوری کارتن های مازاد چگونه باید صورت بگیرد؟

جمع آوری کارتن های مازاد چگونه باید صورت بگیرد؟

همانطور که سفارش کارتن بالا است و برای پاسخ به تقاضا، عرضه هم بالا است، برای حفاظت از محیط زیست از نظر تامین مواد اولیه کارتن مقوایی و جلوگیری از قطع درختان، همچنین زباله های تولیدی کارتن مقوایی باید مدیریت مناسبی صورت بگیرد. از اینرو شرکت مدیریت پسماند و بازیافت اقدام به جمع آوری کارتن های مستهلک و غیر قابل استفاده جهت بازیافت و استفاده مجدد نموده است.

کارتن های جمع آوری شده تبدیل به خمیر کاغذ می شوند و دوباره در خط تولید مقوا بکار می روند. محصول تولیدی برای کاربردهای خاص مانند بسته بندی لوازم یدکی ماشین و یا لوازم جانبی ساختمان مانند سرامیک بکار می رود و دیگر مناسب بسته بندی مواد غذایی نمی باشد. کارتن و کاغذ جزء زباله های خشک محسوب می شوند و به آنها طلای کثیف می گویند.

برای اسباب کشی به چند کارتن نیاز داریم؟

برای اسباب کشی به چند کارتن نیاز داریم؟

برای بسته ‌بندی و پک کردن اثاثیه منزل، تعداد کارتن ‌های مورد نیاز به عواملی از جمله متراژ منزل و میزان لوازم متعلق به آن بستگی دارد. این تخمین ‌ها ممکن است به دلیل ویژگی‌ های منزل و لوازم متغیر باشند. اما به طور کلی می ‌توان به موارد زیر توجه کرد:

تعداد و نوع لوازمی که باید بسته ‌بندی و جابجا شوند نیز تعیین‌کننده تعداد کارتن‌هاست. لوازم بزرگتر و حجیم ‌تر نیاز به کارتن ‌های بزرگتر دارند. در صورتی که لوازم منزل با دقت بسته‌ بندی شوند و بهینه در کارتن‌ ها قرار گیرند، تعداد کمتری کارتن مورد نیاز است. از جمله، استفاده از جعبه‌ ها و کارتن ‌های متناسب با اندازه لوازم می ‌تواند تعداد کارتن‌ ها را کاهش دهد.

به طور کلی می توان گفت با توجه به متراژ منزل و میزان لوازم، تعداد کارتن ‌های مورد نیاز ممکن است متغیر باشد. به عنوان مثال، برای منزل ‌های با متراژ کمتر از 65 متر مربع و لوازم نرمال، حدود 25 کارتن ممکن است کافی باشد.

اما برای منزل‌ های با متراژ بیشتر و لوازم بیشتر، نیاز به تعداد بیشتری کارتن خواهد بود. در هر صورت، توصیه می ‌شود با افرادی که تخصص در بسته ‌بندی و جابجایی دارند مشورت کنید تا تعداد دقیق کارتن‌ های مورد نیاز را تعیین کنید. برای سفارش کارتن متناسب با اثاث کشی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *