چاپ فلکسو روی کارتن|سفارش کارتن فلکسو|قیمت چاپ فلکسو ارزان

چاپ-فلکس-و-کارتن

انواع چاپ روی کارتن

نواع-چاپ-روی-کارتن

چند مدل چاپ روی کارتن های بسته بندی انجام می گیرد؟ چاپ فلکسو کارتن را چقدر می شناسید؟ چاپ چه نقشی در بسته بندی حرفه ای دارد؟ اصلا چرا باید انواع روش های چاپ روی کارتن را بشناسیم؟

کارتن ها و جعبه های بسته بندی در تمام صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. هنگام بسته بندی محصولات باید علاوه بر جنس کارتن ها، به کیفیت و نوع چاپ روی کارتن هم توجه کافی داشته باشید.

چاپ فلکسو کارتن، چاپ سیلک، چاپ افست و دیجیتالی نمونه هایی از چاپ روی جعبه های بسته بندی محسوب می شوند. هر کدام از این شیوه های چاپ، ویژگی ها و خصوصیات خاصی دارند. دستگاه های متنوعی برای انجام خدمات چاپ کارتن و جعبه های بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه برخی از محبوب ترین شیوه های چاپ روی کارتن بررسی می شود.

چاپ فلکسو چیست؟

چاپ-فلکسو-چیست؟

آیا می دانید فلکسوگرافی چیست؟ چاپ فلکسو کارتن چه خصوصیت هایی دارد؟ چاپ مستقیم است یا غیر مستقیم؟

فلکسو یکی از روش های چاپ روی کارتن و جعبه های بسته بندی است. در این روش، کلیشه هایی از جنس ژلاتین مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد ژلاتینی انعطاف پذیری بالایی دارند.

در حقیقت چاپ فلکسو جزو چاپ های مستقیم طبقه بندی می شود. چون به طور مستقیم می تواند طرح های مورد نظر را از طریق کلیشه به کاغذ و کارتن های بسته بندی منتقل کند.

چاپ کارتن امروزه جزو محبوب ترین شیوه های چاپ در صنایع بسته بندی محسوب می شود. با این روش چاپ، می توان بسیاری از کارتن های بسته بندی را آماده ی ارسال به مشتری کرد.

چاپ سیلک روی کارتن

چاپ-سیلک-روی-کارتن

چاپ سیلک یکی از روش های چاپ می باشد که به کمک آن طرح های مختلف روی کارتن پلاست منتقل می شود. رنگ پی وی سی به طرح ها رنگ می بخشد. رنگ چاپ با توجه به رنگ برند و شعار محصول شما قابل تغییر است.

چاپ سیلک دستی روی کارتن می تواند در کنار روش چاپ فلکسو به آماده سازی کارتن های بسته بندی کمک کند. البته تصمیم گیری برای نوع چاپ به نوع کارتن، میزان بودجه و شرایط شما وابسته است. چاپ کارتن گزینه مناسب تری در مقایسه با دیگر شیوه های چاپ به نظر می رسد.

جهت مقایسه روش های چاپ بخش مزایای چاپ فلکسو را مطالعه نمایید.

آشنایی با دستگاه چاپ فلکسو

آشنایی-با-دستگاه-چاپ-فلکسو

دستگاه چاپ فلکسو، یک ابزار حرفه ای در صنعت چاپ محسوب می شود که اجزای متنوعی دارد. مهم ترین بخش این دستگاه، غلطک و کلیشه است. این دو بخش مهم در کنار هم باعث انتقال طرح و نقش مختلف به سطوح می شوند.

موارد استفاده در چاپ فلکسو

موارد-استفاده-در-چاپ-فلکسو

چاپ فلکسو کارتن در چه مواردی کاربرد دارد؟ چاپ فلکسو برای کدام یک از کارتن ها استفاده می شود؟ به طور کلی چاپ فلکسو در چه صنایعی کاربرد دارد؟

چاپ فلکسو در بسیاری از صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است برخی تصور کنند چاپ فلکسو فقط برای بسته بندی و خدمات جعبه لمینتی و کارتن است. در صورتی که یکی از مهم ترین کاربردهای چاپ فلکسو، در صنایع غذایی است!!

به همین دلیل گفته می شود چاپ فلکسو کارتن های بسته بندی مواد غذایی و انواع فست فودها خدماتی بزرگ برای مردم محسوب می شود. مزیت های این روش چاپ روی کارتن بسته بندی باعث شده تا حساس ترین صنعت کشور، یعنی صنایع غذایی، این روش را انتخاب کند.  شاید شما هم چاپ های زیبا را روی کارتن های مواد غذایی دیده باشید. مدل های برجسته و جذاب، با کمک چاپ فلکسو انجام شده اند.

دیگر موارد استفاده از چاپ فلکسو کارتن عبارتند از:

چاپ کتاب و دفتر

چاپ-کتاب-و-دفتر

چاپ کتاب و دفاتر نو، یکی از مهم ترین موارد استفاده از روش فلکسوگرافی است. کیفیت بالای این مدل چاپ مستقیم، باعث شده تا آماده سازی کتاب و دفتر هم به کمک آن قابل انجام باشد.

بسیاری از کتاب و دفترهای موجود در بازار به کمک همین روش آماده ی استفاده شده اند. فلکسو به دلیل مزایایی که دارد، گزینه مناسبی برای استفاده در تولید کتاب و دفاتر ارزشمند است

چاپ بروشورهای تبلیغاتی

چاپ-بروشورهای-تبلیغاتی

چاپ کارتن می تواند در آماده سازی بروشورها و طرح های تبلیغاتی هم استفاده شود. اگر جذابیت بروشور تبلیغات برای شما اهمیت دارید، می توانید از روش چاپ فلکسو استفاده کنید.

شرکت امین پکیجینگ انواع خدمات چاپ روی کارتن، چاپ فلکسو کارتن و دیگر روش های چاپ مستقیم یا غیر مستقیم را با قیمتی استثنایی ارائه می کند. جهت ثبت سفارش چاپ، طراحی و ساخت کارتن بسته بندی از اینجا وارد شوید.

چاپ تقویم های سالانه

چاپ-تقویم-های-سالانه

تقویم های سالانه معمولا در خانه و اداره مورد استفاده قرار می گیرد. تقویم ها نشان دهنده روزهای سال و مناسبت ها هستند. چاپ تقویم ها با روش های مختلفی انجام می شود. یکی از جذاب ترین مدل های چاپ تقویم، چاپ فلکسو  است.

آشنایی با نحوه چاپ فلکسو

آشنایی-با-نحوه-چاپ-فلکسو

چاپ فلکسو کارتن چگونه انجام می گیرد؟ برای انتقال طرح و نوشته روی انواع متریال از جمله کارتن های بست بندی، پلاستیک یا کاغذ، می توان از چاپ فلکسو کارتن استفاده کرد.

مراحل چاپ بسیار ساده و قابل فهم است. نحوه چاپ فلکسو به این صورت است که باید در وهله ی اول طرح یا نوشته ی مورد نظر، روی کلیشه بوجود آید. سپس کلیشه به غلطک موجود در فضای پشت دستگاه متصل می شود. غلطک دارای رنگ است. پس به طرح رنگ می بخشد. زمانی که کلیشه روی سطوح مختلف قرار می گیرد، می تواند چاپ برجسته و باکیفیتی را ایجاد کند.

پس اگر به دنبال کیفیت بالا برای چاپ روی کارتن بسته بندی هستید، می توانید از فلکسوگرافی استفاده کنید.  فلکسو بسیار جذاب و پرسود است. اگر می خواهید سفارش چاپ فلکسو روی جعبه بسته بندی ثبت کنید، می توانید با شماره تماس شرکت امین پکیجینگ تماس بگیرید.

فرآیند کار با دستگاه فلکسو

فرآیند-کار-با-دستگاه-فلکسو

چاپ فلکسو شاید برای برخی افراد خیلی پیچیده به نظر برسد. در صورتی که بررسی مراحل آن می تواند نشان دهد که فرآیند فلکسوگرافی بسیار جذاب و آسان است. البته به شرطی که با دستگاه مخصوص آن آشنایی داشته باشید و ترفندهای چاپ را بشناسید.

فرآیند کار با دستگاه فلکسو شباهت زیادی با چاپ افست دارد. یک تفاوت مهم توانسته وجه تمایز این  دو روش متفاوت چاپ باشد. برای کار با دستگاه فلکسو، باید توانایی نصب صفحه( کلیشه) روی دستگاه را داشته باشید.

این صفحه ها روی دستگاه نصب می شوند و از طریق آن ها، انتقال طرح دلخواه انجام می گیرد. چاپ کارتن فرآیند آسانی دارد. چون سطح آن توانایی قرار گیری روی انواع سطوح را دارد.

کاربرد چاپ فلکسو

کاربرد-چاپ-فلکسو

چاپ فلکسو کارتن در چه محیط هایی کاربرد دارد؟ موارد استفاده از چاپ در ادامه نوشته شده است:

فلکسو کارتن بسته بندی

فلکسو-کارتن-بسته-بندی

چاپ فلکسو روی کارتن ها و جعبه های مخصوص بسته بندی انجام می شود.

چاپ فیلم

چاپ فیلم

از روش چاپ فلکسو برای آماده سازی فیلم هم استفاده می شود.

چاپ فلکسو انواع پلاستیک

چاپ فلکسو انواع پلاستیک

مدل های مختلف پلاستیک می تواند سطوح کاربرد چاپ فلکسو باشند.

چاپ فلکسو و ساخت کاغذ دیواری

چاپ فلکسو و ساخت کاغذ دیواری

آماده سازی کاغذ دیواری های متنوع و جذاب فقط با چاپ فلکسو مکان پذیر است.

چاپ فلکسو برای سلفون

چاپ-فلکسو-برای-سلفون

شما می توانید چاپ فلکسو کارتن را حتی روی سلفون و نایلون هم اجرا کنید.

تفاوت چاپ فلکسو با چاپ افست

تفاوت چاپ فلکسو با چاپ افست

مهم ترین فرق چاپ فلکسو کارتن با چاپ افست، در کاربرد آن ها است! چاپ افست روی محصولاتی انجام می شود که سطح صاف و مناسب داشته باشند. در صورتی که چاپ فلکسو در سطوح منحنی و انعطاف پذیر هم قابل انجام است.

این دو روش چاپ از نظر نوع دستگاه و حرفه ای بودن شباهت زیادی به هم دارند.

مزایای چاپ فلکسو

مزایای چاپ فلکسو

چاپ فلکسو کارتن چه فواید و مزیتی دارد؟ با مزایای این روش چاپ آشنایی دارید؟ در این بخش شما را با مزایای مهم روش چاپ فلکسو آشنا می کنیم.

دوام و عمر زیاد چاپ

دوام-و-عمر-زیاد-چاپ

اگر می خواهید چاپ روی کارتن،جعبه محصولات صنعتی، کاغذ، نایلون و سلفون دوام زیادی داشته باشد، انتخاب اول و آخر شما باید چاپ فلکسو باشد.

قیمت اقتصادی

قیمت-اقتصادی

در دنیای امروز که هزینه ها خیلی بالا رفته، بهتر است از جدیدترین و اقتصادی ترین روش ها استفاده کرد. قیمت ارزان یک مزیت بسیار مهم از چاپ فلکسو کارتن محسوب می شود.

برجسته بودن چاپ

برجسته بودن چاپ

برجسته شدن چاپ با روش چاپ فلکسو، جذابیت بسیار زیادی به کارتن، جعبه بسته بندی یا هر وسیله دیگری می بخشد. خاص بودن محصولات شما از چاپ کارتن مشخص خواهد شد.

اجرا در سرعت بالا چاپ

اجرا-در-سرعت-بالا-چاپ

چاپ روی هزاران کارتن بسته بندی در زمان کم می خواهید؟ به دنبال یک روش چاپ سرعتی برای جعبه بسته بندی هستید؟

چاپ فلکسو کارتن همان چیزی است که در جستجوی آن بودید. چون نه تنها کیفیت، دوام، زیبایی و جذابیت بالایی دارد، اجرای آن در کمترین زمان ممکن انجام می گردد.

تولید کارتن معمولی با چاپ فلکسو

تولید-کارتن-معمولی-با-چاپ-فلکسو

کارخانه تولید کارتن امین پکیجینگ انواع جعبه و کارتن ساده را تولید می کند. شما می توانید سفارش چاپ کارتن را هم در این شرکت ثبت کنید. اطلاعات محصول و نام شرکت شما با روش فلکسوگرافی روی کارتن ها چاپ می شوند. چاپ کارتن مقوایی یا کاغذی با فلکسو بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *