خرید کارتن اسباب کشی ارزان| قیمت کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی ارزان| امین پکیجینگ

چرا استفاده از کارتن برای اسباب کشی بسیار مهم است؟

چرا خرید کارتن اسباب کشی ارزان و استفاده آن بسیار مهم است؟

خرید کارتن اسباب کشی ارزان یکی از مهم ترین اقدامات قبل از شروع اسباب کشی است. در زمان های گذشته خرید کارتن اسباب کشی ارزان مرسوم نبود و اکثر افراد خرید کارتن اسباب کشی ارزان برای اسباب کشی از کارتن های کهنه استفاده میکردند. استفاده از این کارتن ها سلامت لوازم خانه را به خطر می انداختند و هیچ امنیتی نداشتند. و اما امروزه خرید کارتن خالی نو برای اسباب کشی مرسوم شده است. خرید کارتن اسباب کشی ارزان علاوه بر اینکه اسباب کشی را آسان تر کرده بسیار ایمن نیز می باشد. ما در این مقاله  قصد داریم شما را با کارتن بسته بندی اسباب منزل و مزایای خرید کارتن اسباب کشی ارزان از مجموعه ی امین پکیجینگ آشنا کنیم. بدین منظور تا انتها با ما همراه باشید.

خرید کارتن اسباب کشی ارزان

خرید کارتن اسباب کشی ارزان

اسباب کشی یکی از سخت ترین و زمانبر ترین کار ها در زندگی می باشد. همه ی ما مطمئنا حداقل یکبار در زندگی تجربه ی اسباب کشی را داشته ایم. مهم ترین نکته در اسباب کشی امنیت و سالم ماندن لوازم خانه می باشد. به خصوص در دنیای امروزه که شاهد بالا رفتن قیمت لوازم خانه هستیم؛ در صورت هرگونه آسیب ضرر های زیادی وارد خواهد شد. پس می بایست از کارتن های مناسب برای اسباب کشی استفاده کنیم.

در گذشته افراد برای بسته بندی اثاثیه به سوپر مارکت ها و میوه فروشی های محل مراجعه می کردند و چند کارتن کهنه را برای اسباب کشی می گرفتند اما این کار کاملا اشتباه بود و هیچ تضمینی برای سالم ماندن وسیله های منزل به خصوص ظروف شکستنی نداشت. بنابراین حتما اقدام به خرید کارتن اسباب کشی ارزان و استاندارد نمایید.

اگر شما نیز در گذشته برای اسباب کشی از کارتن های غیر استاندارد استفاده می کردید؛ در ادامه با ما همراه باشید تا با اهمیت خرید کارتن اسباب کشی ارزان و فروش کارتن برای اسباب کشی آشنا شوید.

خرید کارتن اسباب کشی چه اهمیتی دارد؟

خرید کارتن اسباب کشی چه اهمیتی دارد؟
خرید کارتن خالی برای اسباب کشی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و مزایای بسیاری دارد

همانطور که در قسمت های قبل گفتیم اولین اقدام قبل از شروع اسباب کشی خرید کارتن اسباب کشی ارزان است. و اما خرید کارتن خالی برای اسباب کشی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و مزایای بسیاری دارد. در این قسمت شما را با این مزایا آشنا خواهیم کرد.

مزایای خرید کارتن اسباب کشی ارزان به شرح زیر می باشد:

 • نظم بالا در اسباب کشی:

  نظم دهی یکی از مهم ترین مسائل در اسباب کشی است. در صورتی که از کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده نمایید اثاثیه ی شما با نظم بهتری جا به جا خواهند شد و در نتیجه یک اسباب کشی با برنامه و با نظم خواهید داشت.

 • سرعت بالا:

  سرعت بالا نیز یکی دیگر از مزایای خرید کارتن اسباب کشی ارزان می باشد. بدین گونه که در صورت استفاده از کارتن خالی برای اسباب کشی سرعت جابجایی و حمل نقل وسایل بالا می رود و مراحل اسباب کشی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 • کاهش هزینه ها:

  یکی از مهمترین هزینه ها در اسباب کشی هزینه های مربوط به باربری و کارگر می باشد. این هزینه ها با بالا رفتن نظم و سرعت اسباب کشی کاهش می یابند. به بیان دیگر در صورتی که اقدام به خرید کارتن اسباب کشی ارزان نمایید در مقابل هزینه های مربوط به باربری و حمل نقل را کاهش داده اید. در نتیجه یکی دیگر از مزایای کارتن ارزان اسباب کشی صرفه جویی در هزینه های جانبی می باشد.

 • امنیت بالای اسباب:

  در قسمت های قبل گفته شد که امنیت اثاثیه ی منزل اهمیت بسیاری دارد که می بایست تضمین شود. استفاده از کارتن های غیر استاندارد آسیب های زیادی را به اسباب و لوازم خانه وارد خواهد کرد. در نتیجه برای تامین امنیت اثاثیه ی منزل حین اسباب کشی اقدام به خرید کارتن خالی نو نمایید. این کارتن ها مقاومت بالایی در مقابل ضربه، حرارت و رطوبت دارد.

 • امکان بسته بندی وسایل بهداشتی:

  بسته بندی برخی از وسایل بهداشتی نیز یکی از مهم ترین دغدغه های افراد حین اسباب کشی است. در صورتی که از کارتن های معمولی و دست دوم موجود در سوپر مارکت ها استفاده کنید دیگر نمی توانید برخی از لوازم مانند لوازم بهداشتی را درون آنها بگذارید. در صورتی که کارتن های اسباب کشی امین پکیجینگ کاملا تمیز و بدون هیچگونه آلودگی هستند. و می توانید با خیال راحت هر وسیله ای را درون آنها بگذارید.

 • جلوگیری از آشفتگی در چیدمان خانه:

  آشفتگی و بی نظمی نیز یکی از معضلات اسباب کشی است و پیشنهاد ما برای جلوگیری از این آشفتگی خرید کارتن اسباب کشی ارزان می باشد.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد مزایای خرید کارتن اسباب کشی ارزان می باشد. شما عزیزان نیز برای بهره مندی از این مزایا می توانید اقدام به سفارش کارتن برای اسباب کشی نمایید. در قسمت بعدی با ما همراه باشید تا با قیمت و فروش کارتن برای اسباب کشی و نحوه ی سفارش آن آشنا شوید.

سفارش کارتن برای اسباب کشی

سفارش کارتن برای اسباب کشی
امین پکیجینگ یکی از بهترین و معتبر ترین مجموعه ها است که انواع کارتن های اسباب کشی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 در قسمت های قبل شما را با کارتن بسته بندی اسباب منزل و مزایای استفاده از آن آشنا کردیم. حال در این قسمت این سوال مطرح می شود که کارتن ارزان اسباب کشی را از کجا تهیه کنیم؟

در زمان های گذشته مجموعه ای تحت عنوان تولید کارتن برای اسباب کشی وجود نداشت و مردم برای اسباب کشی هایشان دغدغه های بسیاری در جهت فراهم نمودن کارتن بسته بندی اسباب کشی داشتند. و اما امروزه شرکت های زیادی اقدام به تولید و فروش کارتن برای اسباب کشی می نمایند. امین پکیجینگ یکی از بهترین و معتبر ترین مجموعه ها است که انواع کارتن های اسباب کشی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

این مجموعه در شهرستان رباط کریم واقع در استان تهران قرار دارد و در زمینه ی تولید انواع جعبه و کارتن فعالیت می نماید. یکی از مهم ترین ویژگی های این مجموعه قیمت مناسب و مقرون به صرفه ی آنها می باشد. بدیهی است که قیمت این کارتن ها به نوع کارتن و سایز و ابعاد آن بستگی خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت و فروش کارتن برای اسباب کشی در این قسمت کلیک نمایید و یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

خرید کارتن اسباب کشی دست دوم نیز یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. اگرچه خرید کارتن ها دست دوم باعث صرفه جویی در هزینه ها می باشد اما برای این کار می بایست توجه داشته باشید که کارتن ها خیلی کهنه و کثیف نباشند و قابلیت استفاده ی مجدد را داشته باشند.

انواع کارتن برای اسباب کشی

انواع کارتن برای اسباب کشی

 کارتن های اسباب کشی دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند و هر یک از آنها مناسب برای برخی از لوازم می باشند. به خاطر داشته باشید که انتخاب کارتن مناسب جهت بسته بندی اثاثیه نکته ی بسیار مهمی می باشد. . مهم ترین تفاوت بین انواع کارتن ها تعداد لایه های مقوایی آنها است. در نتیجه قبل از اقدام به خرید جعبه مقوایی می بایست با انواع کارتن برای اسباب کشی آشنا باشید.

انواع کارتن های اسباب کشی به شرح زیر می باشند:

 1. کارتن های 3 لایه برای اسباب کشی:
  کارتن های 3 لایه برای اسباب کشی

  کارتن های 3لایه یکی از انواع کارتن اسباب کشی هستند که دارای دو لایه مقوای محکم و یک لایه مقوای شیاردار می باشند. کارتن های 3 لایه از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار هستند و برای بسته بندی برخی از اثاثیه و لوازم در اسباب کشی مناسب هستند. کارتن های 3لایه کاملا فیکس هستند و برای بسته بندی کالاهایی با وزن زیر 18 کیلوگرم مناسب می باشند.

  به عنوان مثال برای بسته بندی کالاهای غیر شکستنی، البسه، کتاب های سبک، قاب عکس و تابلو های کوچک و… میتوان از کارتن های 3لایه استفاده کرد. توجه داشته باشید که پس از بسته بندی حتما می بایست از چسب های مخصوص برای کاور کردن دور کارتن ها استفاده نمایید.

 2. کارتن های 5 لایه برای اسباب کشی:
  کارتن های 5 لایه برای اسباب کشی

  یکی دیگر از مناسب ترین کارتن ها برای بسته بندی و نظم دهی اقلام منزل در اسباب کشی کارتن های پنج لایه هستند. ساختار کارتن های پنج لایه بسیار مقاوم می باشد و دارای 3لایه مقوای صاف و دو لایه مقوای شیاردار می باشند. این کارتن یکی از مقاوم ترین کارتن های موجود در بازار هستند که توانایی تحمل وزن بالای 18 کیلوگرم را نیز دارند.

  کارتن های 5 لایه در مقایسه با کارتن های 3لایه مقاومت بالاتری دارند و برای بسته بندی اقلام سنگین تر و حساس تر از این کارتن ها استفاده می شود. بسته بندی لوازم برقی، ظروف شکستنی، لوازم آشپزخانه، مجسمه ها و… برخی از کاربرد های کارتن های 5 لایه می باشند.

همانطور که مشاهده نمودید تفاوت کارتن های اسباب کشی تنها در تعداد لایه های مقوایی آنها است که میتوانند 3 لایه، 5 لایه و حتی در مواردی 7 لایه باشند. لایه های شیاردار مقوایی در این کارتن ها در واقع فضای خالی میان لایه ها است که مانند ضربه گیر عمل می کنند. شما عزیزان قبل از می بایست بررسی های لازم را برای میزان وسایل و وزن آنها نمایید و بر اساس آنها اقدام به خرید کارتن نازک و یا کارتن 5 لایه نمایید.

همچنین لازم به ذکر است سایز کارتن نیز یکی دیگر از مواردی است که می بایست قبل از خرید کارتن اسباب کشی ارزان از آن اطلاع داشته باشید. مجموعه ی امین پکیجینگ سایز های استاندارد کارتن های اسباب کشی را تولید می نماید و شما عزیزان می بایست به نسبت میزان وسایلی که دارید سایز کارتن خالی برای اسباب کشی را انتخاب نمایید.

در صورتی که قصد جا دادن اثاثیه زیادی را درون کارتن ها دارید می بایست اقدام به خرید کارتن بزرگ اسباب کشی نمایید و یا در صورتی که قصد جابجایی  اسباب کمتری را دارید از کارتن های کوچک تر استفاده نمایید.

همچنین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری پیرامون ویژگی ها، انواع مدل ها و خصوصیات خدمات ساخت کارتن کسب کنید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *