تولید و چاپ جعبه لمینیتی|سفارش کارتن لمینیتی ارزان

جعبه لمینتی

سفارش جعبه لمینیتی

سفارش جعبه لمینتی

جعبه لمینتی یکی از زیباترین نمونه های بسته بندی در صنعت بسته بندی می باشد. این جعبه ها به دلیل ویژگی های خود می توانند از بروز آسیب به سطح کارتن و یا شکستن محصولات موجود در آن جلوگیری کنند.

برای سفارش جعبه ها می توانید از شرکت های و ساخت کارتن کمک بگیرید. شرکت بسته بندی امین پکیجینگ می توانید بهترین نمونه های بسته بندی را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد.

سفارش این جعبه ها می تواند به محصول شما زیبایی و اعتبار ببخشد. اگر به دنبال آماده سازی محصولات با بسته بندی شکیل و کاربردی هستید، مدل های لمینتی بهترین پیشنهاد هستند.

جعبه سازی با جدیدترین مواد اولیه

جعبه سازی با جدیدترین مواد اولیه

تولید جعبه با مواد اولیه مختلفی انجام می شود. رونق گرفتن صنعت بسته بندی و توجه کسب و کارها به کیفیت و زیبایی جعبه های بسته بندی باعث شد نوآوری های زیادی در آماده سازی جعبه ها بکار گرفته شود.

زیباتر شدن جعبه ها همزمان با استفاده از متریال جدید اتفاق افتاد.

جعبه لمینیتی ارزان

جعبه لمینتی ارزان

جعبه سازی ارزان در کشور می تواند به محصولات و خدمات اعتبار ببخشد. هنگام تهیه جعبه های بسته بندی علاوه بر کیفیت باید به قیمت آن ها هم توجه کافی داشته باشید. برای آن که بتوانید جعبه ها را با قیمت ارزان خریداری کنید، بهتر است به فروشگاه امین پکیجینگ وارد شوید.

قیمت جعبه لمینیتی

قیمت جعبه لمینتی

به طور کلی جعبه های لمینتی قیمت بالاتری در مقایسه با مدل های دیگر کارتن و جعبه دارند. این نوع از جعبه ها با داشتن مقاومت زیاد در برابر نیرو و فشار توانسته اند به عنوان مستحکم ترین جعبه ها در بازار شناخته شوند. در عین حال زیبایی و جذابیت کارتن ها هم از مدل های دیگر خیلی بیشتر است.

اگر می خواهید جعبه لمینتی را با قیمت مناسب خریداری کنید، باید حتما با عوامل موثر بر نرخ ابن جعبه ها آشنایی کافی داشته باشید.

عوامل زیادی می توانند در تعیین قیمت تاثیرگذار باشند. مهم ترین عوامل موثر بر قیمت کارتن ها عبارتند از:

ابعاد جعبه

ابعاد جعبه

هر چه جعبه ها بزرگتر باشند، قیمت خرید آن ها هم بالاتر است. افزایش ابعاد جعبه ها باعث استفاده بیشتر از مواد اولیه می شود. پس طبیعی است که هزینه بالاتری برای تولید آن استفاده شده باشد. بنابراین جعبه تولید شده هم قیمت بیشتری خواهد داشت. اگر می خواهید در هزینه های خرید جعبه ها صرفه جویی کنید، بهتر است حتما ابعاد جعبه را متناسب با ویژگی های محصول خود انتخاب کنید.

نوع و کیفیت مقوا

نوع و کیفیت مقوا

مقواهای متنوعی را می توان هنگام طراحی و تولید جعبه لمینتی استفاده کرد. هر کدام از مقواها کیفیت و مدل متفاوتی دارند. برای آن که بتوانید جعبه های لمینتی با کیفیت را داشته باشید، باید حتما به جنس مقواهای استفاده شده در آن توجه داشته باشید. کیفیت مقواها می توانند دوام و ماندگاری جعبه ها را تعیین کنند.

مقواهای استفاده شده در شرکت امین پکیجینگ کیفیت بسیار زیادی دارند. بنابراین از نظر کیفیت خیال شما راحت باشد. چون امین پکیجینگ توانسته در سابقه طولانی خود بهترین محصولات را وارد بازار کند. به همین دلیل هم در بین رقبا و تولید کنندگان دیگر محصولات بسته بندی، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

جعبه مقوایی لمینیت

جعبه مقوایی لمینت

 کابرد جعبه لمینت : برای بسته بندی محصولات غذایی، صنعتی و حتی اکسسوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد که به دلیل استحکام و مقاومت بالا در برابر نیرو و فشار، می توانند حتی در انبارها هم برای مرتب کردن محصولات استفاده شوند.

جعبه لمینتی چیست

جعبه لمینتی چیست

این جعبه ها جزو محبوب ترین لوازم بسته بندی محصول هستند که به دلیل طراحی خاص، مقاومت بالا، زیبایی ظاهری و کاربرد فراوان توانسته اند محبوبیت زیادی در صنایع مختلف پیدا کند.

جعبه لمینتی امکان چاپ آسان طرح های گرافیکی جذاب روی کارتن های بسته بندی را فراهم کرده اند. اگر همیشه از ساده بودن یا تکراری بودن مدل کارتن های بسته بندی گلایه دارید، بهتر است این را امتحان کنید.

تولید جعبه لمینتی

تولید جعبه لمینتی

کدام شرکت ها تولید جعبه های لمینتی را انجام می دهند؟ برای آماده سازی جعبه لمینتی چه مراحلی طی می شود؟

شرکت امین پکیجینگ انواع مدل های کارتن و جعبه های بسته بندی را تولید  می کند. کارتن ها و جعبه های قدیمی زیبایی و جذابیت زیادی نداشتند. به همین دلیل شرکت ها و کارخانه های برتر در زمینه تولید محصولات بسته بندی، کالاهای جدیدتری را طراحی و به بازار ارائه کردند. مقوای لمینتی که خاصیت ضد آب دارد، در تولید جعبه مورد استفاده قرار می گیرد.

جعبه پیتزا لمینیتی

جعبه پیتزا لمینتی

پیتزا در جعبه و کارتن های مختلفی قرار می گیرد و به فروش می رسد. اگر می خواهید خاص ترین بسته بندی را برای پیتزا تهیه کنید، بهتر است به سراغ خرید جعبه لمینیتی پیتزا باشید.

جعبه های لمینتی مخصوص پیتزا، از مقواهای بهداشتی تولید می شوند. جنس چاپ روی کارتن های لمینتی با کیفیت تر از کارتن های مشابه است. بنابراین جذابیت زیادی برای مردم ایجاد می کند. اگر به دنبال ایجاد یک برند خاص در دنیای فست فود و پیتزا هستید، باید در انتخاب بسته بندی مناسب هم حساسیت زیادی به خرج دهید.

اگرچه جعبه ها پیتزا قیمت بالاتری در مقایسه با دیگر کارتن ها دارند اما، از نظر کیفیت و استحکام هم برتر از مدل های دیگر هستند. اغلب برندهای مشهور در دنیا برای برندسازی موفق تلاش کرده اند تا بسته بندی های خود را به عنوان نشانه ای از برند خود معرفی کنند.

کارتن لمینیتی

کارتن لمینتی

ساخت کارتن به کمک لایه های لمینیت انجام می شود. کارتن ها در تعداد لایه با هم تفاوت دارند. جعبه های لمینت شده به عنوان یک وسیله مناسب برای بسته بندی محصولات محسوب می شوند.

کارتن های لمینیتی کاربردهای بسیار متنوعی دارند. اما به طور کلی، زیبایی خارق العاده جعبه ها باعث شده تا بیشتر برای کالاهای لوکس و باارزش مورد استفاده قرار گیرند.

کارتن ها برای بسته بندی خوراکی، کالاهای صادراتی، پکیج های پذیرایی، میوه و صیفی جات تهیه می شوند. اگر می خواهید کارتن لمینت شده تهیه کنید، باید حتما به کیفیت جنس، ابعاد دقیق و قیمت آن توجه کافی داشته باشید.این کارتن برای کسانی که به ظاهر محصولات و حالت بسته بندی آن توجه می کنند، بهترین گزینه محسوب می شود.

انواع جعبه های کارتنی و لمینیتی

انواع جعبه های کارتنی و لمینیتی

جعبه های لمینیتی در چند نوع تولید شده اند؟ دسته بندی های متنوعی برای انواع جعبه ها وجود دارد. جعبه ها از نظر سطح ظاهری در دو مدل کلی تقسیم بندی می شوند: مات و برق.

جعبه های لمینتی مات شکل پذیری بیشتری در مقایسه با مدل های براق دارند. طرح های متنوع با رنگ های جذاب را می توان روی جعبه ها ایجاد کرد. اگرچه سطح براق در این نمونه از جعبه ها وجود ندارد اما همچنان جذابیت بسیار زیادی دارند.

جعبه لمینیتی براق نمونه ی کامل یک بسته بندی لوکس و حرفه ای است. تمام شرکت ها و کارخانجات که به دنبال بسته بندی جذاب هستند، بهتر است از این مدل جعبه ها استفاده کنند. لاک یو وی دلیل براق بودن سطح جعبه های لمینتی است.

دسته بندی دیگر از نظر تعداد لایه های جعبه های لمینت است. جعبه ها در 3 مدل متفاوت طراحی و تولید می شوند. سه لا، پنج لا و سینگل فیس نام این سه دسته بندی است. این دسته بندی تعداد لایه های موجود در زیر لایه لمینت را نشان می دهد. هر کدام از این دسته بندی ها دارای سه کلاس مختلف هستند.

تمام مدل های جعبه لمینتی در کارخانه تولید کارتن امین پکیجینگ تولید می شوند. برای انتخاب بهترین مدل کارتن می توانید از کارشناسان این شرکت مشاوره رایگان دریافت کنید.

کارتن کفش لمینیتی

کارتن کفش لمینیتی

بسته بندی کفش ها یکی از مهم ترین ملاک ها برای برندهای محبوب محسوب می شوند. شیک بودن بسته بندی کفش ها باعث می شوند به راحتی آن ها را به عنوان کادو به دیگران هدیه داد.

شرکت های تولید کننده کفش و کارگاه های تولید مستقیم کفش بسته بندی های متنوعی را برای ارائه محصولات خود استفاده می کنند. ایده آل ترین نحوه بسته بندی کفش، استفاده از کارتن های لمینتی است. تا به حال کارتن های مقاوم و جذاب کفش های زنانه را مشاهده کرده اید؟

ممکن است از خود سوال کرده باشید که این کارتن ها از چه چیزی ساخته شده اند که اینقدر مقاوم هستند؟ یا اینکه علت افزایش کیفیت چاپ روی این مدل از کارتن ها چیست؟

این جعبه ها، کارتن های لمینت شده کفش هستند. این محصولات نه تنها استحکام بالایی دارند، بلکه زیبایی خاصی را به محصول می بخشند.

اگر می خواهید کفش ها را به بهترین شیوه ممکن به دست مشتری برسانید، می توانید از جعبه لمینتی استفاده کنید. کفش های چرم که در ایران با کیفیت بالایی تولید می شوند را می توان به کمک جعبه لمینت شده حتی به کشورهای دیگر صادر کرد.

همچنین شما می توانید مقاله چاپ فلکسو کارتن را هم برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مدل های مختلف جعبه لمینتی و قیمت آن می توانید با ما تماس بگیرید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *