کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد

کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد

بزرگترین کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد

بزرگترین کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد

کارتن سازی یک فرآیند تولید از مواد خام کاغذی است که برای بسته بندی کالاهای مختلف استفاده می‌شود. کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد در حال حاضر یک مجموعه معتبر و فعال در این حوزه است؛ شما امکان خرید اینترنتی عمده کارتن را خواهید داشت.  فرآیند کارتن سازی در چند مرحله انجام می‌شود که در ادامه توضیح داده می‌شوند: با امین پکیجینگ همراه باشید.

 • تهیه کاغذ: ابتدا کاغذ ساخته می‌شود. کاغذهایی که برای ساخت کارتن استفاده می‌شوند، معمولاً شامل خمیر خشک شده از الیاف چوب یا کاغذ با بافت های مختلف هستند.
 • تهیه مقوا: سپس کاغذ ساخته شده به طور خاصی پرس می‌شود تا مقوا ساخته شود. مقوایی که برای ساخت کارتن استفاده می‌شود، معمولاً شامل چندین لایه کاغذ با ضخامت مختلف است. کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد از بهترین متریال در این مورد استفاده می‌کند.
 • چاپ: بر روی کارتن های سفید رنگ یا رنگارنگ معمولاً شامل لوگو و نام شرکت، محتوای محصول و نشانه های دیگر، چاپ می‌شود.
 • خمیردهی: سپس کارتن با استفاده از خمیر، که معمولاً شامل آب و چسب های مختلف است، به هم چسبانده می‌شود. خمیر با استفاده از ماشین آلات خمیردهی به کارتن اعمال می‌شود.
 • خشک کردن: پس از اعمال خمیر، کارتن ها خشک می‌شوند. خشک کردن معمولاً به صورت خودکار انجام می‌شود.
 • بسته بندی: سرانجام، کارتن ها بسته بندی می‌شوند و برای استفاده در بسته بندی کالاها به دست مشتریان ارسال می‌شوند. بسته بندی کارتن ها معمولاً به صورت پالتی صورت می‌گیرد تا در حمل و نقل به خوبی حفظ شوند.

در کل، فرآیند کارتن سازی شامل مراحل تهیه کاغذ، تهیه مقوا، برش دادن، چاپ، خمیردهی، خشک کردن و بسته بندی است. این فرآیند با استفاده از ماشین آلات خاص، به صورت خودکار انجام می‌شود و به عنوان یک صنعت پایدار، همواره برای بسته بندی کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع کارتن های موجود در بازار

انواع کارتن های موجود در بازار

در بازار انواع مختلفی از کارتن ها وجود دارد که هر یک برای مصارف مختلف استفاده می‌شوند. در ادامه به برخی از انواع کارتن های موجود در بازار اشاره می‌کنیم:

کارتن ساده

این نوع کارتن ها از مقوای ساده تر تهیه می‌شوند و برای بسته بندی کالاهای سبک و حمل و نقل کوتاه مدت مناسب هستند.

کارتن مقوایی

این نوع کارتن ها از مقوای ضخیم تر تهیه شده اند و برای بسته بندی کالاهای سنگین و حمل و نقل بلندمدت بهترین گزینه هستند. کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد در زمینه تولید مدل های مختلف فعال است.

کارتن دو لایه

این نوع کارتن ها از دو لایه مقوای یکسان تشکیل شده اند و برای بسته بندی کالاهای سبک و حمل و نقل کوتاه مدت مناسب هستند.

کارتن سه لایه

این نوع کارتن ها از سه لایه مقوای یکسان تشکیل شده اند و برای بسته بندی کالاهای سبک و متوسط و حمل و نقل کوتاه و متوسط مدت مناسب هستند.

کارتن های ضد آب

این نوع کارتن ها برای بسته بندی کالاهایی که نیاز به حفاظت در برابر آب و رطوبت دارند مانند محصولات غذایی، محصولات شیمیایی و … استفاده می‌شوند.

کارتن های خط دار

این نوع کارتن ها برای بسته بندی کالاهایی که نیاز به حفاظت در برابر شوک و لرزش دارند مانند لوازم شیشه ای، فیش های الکترونیکی و … استفاده می‌شوند.

کارتن های آماده به کار

این نوع کارتن ها برای استفاده ی آسان و سریع در بسته بندی کالاها تهیه شده اند. این کارتن ها دارای خطوط برش زده شده هستند و به راحتی می‌توان از آن ها در زمان بسته بندی استفاده کرد.

همچنین، کارتن ها به صورت سفید و یا با رنگ های مختلف و تصاویر و نوشته های چاپ شده بر روی آن ها نیز قابل تهیه هستند. در کل، بسته بندی کالاها با استفاده از کارتن های مناسب، به عنوان یکی از مهمترین عوامل حفاظت در حمل و نقل کالاها بسیار حائز اهمیت است.

فرمول محاسبه قیمت جعبه کارتن در تولیدی ها چیست؟

فرمول محاسبه قیمت جعبه کارتن در تولیدی ها چیست؟

محاسبه قیمت جعبه کارتن، به گونه ای است که بسته به اندازه، ضخامت، نوع کاغذ مورد استفاده، تعداد و سایر عوامل متغیر، می‌تواند متفاوت باشد. اما در کل، فرمول محاسبه قیمت جعبه کارتن به صورت زیر است:

 •   قیمت جعبه کارتن = مساحت کل جعبه × قیمت واحد کاغذ

برای محاسبه مساحت کل جعبه، باید مساحت تمامی‌سطوح جعبه را با هم جمع کرد. برای مثال، اگر جعبه دارای ابعاد 20 × 30 × 40 سانتی متر باشد، مساحت کل جعبه برابر است با:

 •   مساحت سطح جلو و عقب = 20 × 40 سانتی متر × 2 = 1600 سانتی متر مربع
 •   همین طور مساحت سطح بالا و پایین = 20 × 30 سانتی متر × 2 = 1200 سانتی متر مربع
 •   مساحت سطح چپ و راست = 30 × 40 سانتی متر × 2 = 2400 سانتی متر مربع
 •   مساحت کل جعبه = 1600 + 1200 + 2400 = 5200 سانتی متر مربع

چرا از تولیدی کارتن شمس آباد بخریم؟

چرا از تولیدی کارتن شمس آباد بخریم؟

استفاده از تولیدی کارتن برای خرید جعبه کارتن به دلایل زیر می‌تواند مفید باشد:

 1. قیمت مناسب: تولیدی کارتن با توجه به حجم بالای تولید و عدم واسطه گری با فروشندگان دیگر، امکان ارائه قیمت مناسب تری را نسبت به بازار و فروشگاه های معمولی دارند.
 2. انعطاف پذیری در تولید: با سفارش به تولیدی کارتن، می‌توانید اندازه، شکل، ضخامت و نوع کاغذ مورد نیاز خود را انتخاب کنید. این امر به شما انعطاف بیشتری در انتخاب جعبه ی مناسب برای کالای خود می‌دهد.
 3. کیفیت بهتر: تولیدی کارتن عموماً از مواد با کیفیت بالاتری ساخته شده اند که می‌تواند ماندگاری و حفاظت بهتری برای کالاهای شما فراهم کند.
 4. پشتیبانی مشتری: تولیدی کارتن اغلب به خریداران خود پشتیبانی کامل از جمله خدمات پس از فروش را ارائه می‌دهند. این امر به شما اطمینان می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، به راحتی می‌توانید به فروشنده مراجعه کرده و مشکل خود را برطرف کنید.

کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد یک مجموعه فعال و بزرگ با زمینه گسترده فعالیت در طول این چند سال، در حوزه فروش انواع کارتن در اشکال مختلف و حجم های متفاوت در بازار تهران و ایران است؛ شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید عمده از کارتن سازی در شهرک صنعتی شمس آباد از طریق روش های ارتباطی اقدام فرمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با امین پکیجینگ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *