انواع جعبه بسته بندی شیرینی و شکلات

بسته بندی شیرینی و شکلات

  کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات

کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات

کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات با تنوع بالایی تولید می‌شوند و قنادان می‌توانند به راحتی از طریق سایت های آنلاین اقدام به خرید این کارتن‌ها نمایند. به نظر شما کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات تا چه میزان بر روی افزایش فروش این محصولات تاثیرگذار است؟ آیا می‌توانیم بیان کنیم که هر چه نوع بسته بندی جذاب تر و خلاقانه تر باشد، فروش شیرینی و شکلات در مراکز فروش بیشتر می‌شود؟ باید بگوییم بله. همه ما زمانی که برای خرید شیرینی و شکلات به فروشگاه مراجعه می‌کنیم، ابتدا به سراغ جعبه ها و بسته بندی های خلاقانه و خاص می‌رویم. زیرا آنچه در نگاه اول توجه ما را به خود جلب می‌کند، زیبایی بسته بندی شکلات است.

به همین دلیل شرکت های تولید کننده کارتن هرچه خلاقیت بیشتری در طراحی بسته بندی ها از خود ارائه نمایند، می‌توانند توجه خریداران بیشتری را به خود جلب کنند. همه ما به این امر واقف هستیم که داشتن خلاقیت در هر زمینه ای لازم است. اما برخی از مشاغل وجود دارند که نیاز به خلاقیت های منحصر به فرد و خاص تری دارند.

یکی از این حوزه های کاری، شرکت های تولید کننده کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات هستند. آنها باید با بالاترین میزان خلاقیت، بهترین بسته بندی ها را تولید کنند تا کارخانه های تولیدی زیادی علاقه مند به خرید از آنها باشند. در نهایت این مسئله هم برای شرکت های تولید کارتن و هم برای قنادی ها سود بالایی را به همراه خواهد داشت.

تنوع در نوع بسته بندی شیرینی و شکلات

تنوع در نوع بسته بندی شیرینی و شکلات

بسته بندی هایی که برای شیرینی و شکلات از آنها استفاده می‌شود، ممکن است از نوع چوبی، مقوایی، سلفونی یا حتی فلزی باشند. اما در این میان بیشترین طرفدار را، بسته بندی های مقوایی دارند. قنادی ها با تهیه این نوع بسته بندی ها، کیک و شیرینی و شکلات را با رعایت بهداشت به دست مشتریان خود می‌رسانند. زیرا بسته بندی های مقوایی هم سبک هستند و هم امکان ایجاد خلاقیت بر روی آنها با هزینه کم وجود دارد.

اصولا شرکت های تولید کننده جعبه های بسته بندی شیرینی و شکلات از مقوای ایندربرد و کرافت استفاده می‌کنند. زیرا این نوع مقواها هم از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردارند، هم از نظر هزینه برای تولید کنندگان مقرون به صرفه تر هستند. از این مقواها برای تولید بسته بندی های متنوع شیرینی و شکلات استفاده می‌شود که از نمونه های متداول این نوع بسته بندی ها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • جعبه های شیرینی

این نوع جعبه ها به دو صورت کلی پنجره دار و بدون پنجره طراحی و تولید می‌شوند. زمانی که خریداران تنها نیاز به حمل شیرینی در بسته بندی دارند، از بسته بندی های بدون پنجره استفاده می‌کنند. اما زمانی که شیرینی فروشی ها نیاز دارند شیرینی های خود را در فروشگاه یا یخچال قنادی به نمایش بگذارند، باید از جعبه های پنجره دار استفاده کنند. به همین دلیل هم شرکت های تولید کننده کارتن این نمونه از جعبه های شیرینی را تولید و به قنادی ها عرضه می‌کنند.

  • جعبه های کیک

نمونه ای از انواع این مدل بسته بندی، جعبه های کیک هستند که تنها مخصوص جابجایی کیک ها در اندازه های مختلف هستند. اصولا این نوع جعبه ها در قالب های بزرگی تولید می‌شوند تا برای کیک ها در اندازه های مختلف و با وزن و شکل متنوع قابلیت استفاده داشته باشند. آنچه در طراحی و تولید این نوع جعبه ها مهم است، فضای مناسب جعبه برای حمل کیک است. باید این جعبه ها به گونه ای تولید شوند که از فضای لازم برای حمل کیک برخوردار باشند، بدون اینکه به کیک صدمه ای وارد شود.

  • جعبه های شکلات

شاید باید بگوییم پرکاربردترین نمونه جعبه هایی که در شرکت های تولید کننده کارتن تولید می‌شوند، جعبه های شکلات هستند. این نمونه از جعبه ها را باید هم در نوع تجاری و هم در نوع پذیرایی طراحی و تولید کرد. معمولا جعبه های بسته بندی شیرینی و شکلات تجاری با مقواهای یک لایه تولید می‌شوند. در حالی که جعبه های پذیرایی پنجره دار نیستند و معمولا هم به روش هارد باکس یا جعبه سازی دوبل تولید می‌شوند.

از آنجایی که این نوع جعبه ها را عمدتا برای هدیه خریداری می‌کنند، باید با خلاقیت بالایی طراحی و تولید شوند. دقیقا به همین دلیل هم شرکت های تولید کننده کارتن ها و بسته بندی های شیرینی و شکلات، نهایت خلاقیت خود را برای طراحی این نوع بسته بندی ها به خرج می‌دهند.

بهترین شرکت تولید کننده کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات

بهترین شرکت تولید کننده کارتن های بسته بندی شیرینی و شکلات

شرکت های بسیاری در کشور وجود دارند که در زمینه های مختلف همچون تولید کارتن شیرینی، کارتن شکلات، کارتن محصولات دارویی و … فعالیت می‌کنند. با این حال تمامی این شرکت ها بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت به خریداران خود عرضه نمی‌کنند. لازم است خریداران برای تهیه بهترین نوع کارتن های بسته بندی به سراغ شرکت هایی روند که بالاترین میزان کیفیت و خلاقیت را برای تولید بسته بندی های خود در نظر دارد.

خریداران با مراجعه به سایت امین پکیجینگ می‌توانند بهترین نمونه های بسته بندی شیرینی را با قیمت مناسب خریداری کنند. تنوع جعبه های بسته بندی در این سایت بسیار زیاد است. از این رو قنادی ها می‌توانند به صورت عمده هر نوع جعبه ای را با خر نوع طراحی خاصی که می‌خواهند از طریق کارشناسان این سایت خریداری نمایند.

با خرید اینترنتی جعبه های بسته بندی، نه تنها قنادی ها می‌توانند به یک محصول با کیفیت دست یابند، بلکه می‌توانند هزینه های مازاد را هم کاهش دهند. زیرا آنها بدون واسطه از تولید کنندگان خریداری می‌کنند و این مسئله مسلما برای آنها مطلوب تر خواهد بود. قنادان تنها کافیست به سایت امین پکیجینگ مراجعه کنند، تا به راحتی جعبه های بسته بندی مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با امین پکیجینگ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *