جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

جعبه های مقوایی چه نوع جعبه هایی هستند؟

یکی از زیر شاخه های جعبه سازی جعبه های مقوایی هستند که بیشترین کاربرد را دارند زیرا برای هر محصول کوچک و بزرگ می توان جعبه در نظر گرفت و همچنین می‌توان بر روی آنها انواع چاپ را انجام داد. ازجعبه های مقوایی عمدتاً برای محصولاتی استفاده می‌شود که وزن نسبتاً کمی دارند.

جنس جعبه مقوایی می تواند ورق ایندر برد، پشت طوسی ، گلاسه و یا تحریر باشد که همه اینها بستگی به نوع محصول و سلیقه مشتری دارد.

ورق های مورد استفاده در جعبه ها دارای ضخامت های گوناگون می باشد که این ضخامت معمولاً به صورت عدد و گرماژ متمایز می‌شوند. به عنوان مثال جعبه ایندربرد ۲۳۰ گرم تا۳۰۰ گرم یا جعبه پشت طوسی ۱۷۰ تا ۲۵۰ گرم .

به طور معمول از جعبه ها در محصولاتی مانند لوازم آرایشی بهداشتی ، لوازم پزشکی و دارویی و در صنایع غذایی که معمولاً وزن نسبتاً کمی دارند استفاده می گردد.

جعبه مقواییجعبه مقوایی

قیمت تولید جعبه مقوایی چگونه محاسبه می شود؟

در تولید جعبه مقوایی شما یا باید محصول را به تولید کننده ارائه دهید و یا یک ماکت از جعبه مورد نظر داشته باشید که در این صورت تولید کننده با توجه به متریال درخواستی شما که در بالا به مواردی از آن اشاره شد و با توجه به نوع چاپ و ورق بری محصولتان به شما قیمت خواهد داد.

چاپ و پوشش جعبه چیست؟

به طور معمول در جعبه ها از چاپ افست استفاده می شود و پوشش چاپ یکی از خدمات پرکاربردی میباشد که عبارتند از سلفون کشی براق ، سلفون مات ‏ ،uv ، ورنی و… که موجب بالا رفتن استقامت جعبه  و همچنین موجب افزایش جذابیت جعبه می گردد.

چگونه می توان ثبت سفارش انجام داد؟

پس از مشخص شدن مدل جعبه ، ابعاد جعبه ، نوع چاپ ، نوع پوشش ،تیراژ و همچنین قیمت هر جعبه برای مشتری پیش فاکتور ارسال می گردد و پس از واریز اولین ودیعه شروع ساخت سفارش کلید می‌خورد.

مدت زمان تحویل جعبه مقوایی چقدر می باشد؟

پس از واریز ودیعه جهت شروع کار اگرجعبه چاپ داشته باشد، از زمانی که طرح روی جعبه توسط مشتری تایید گردید بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری برای تولید سفارش باید در نظر گرفته شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.