کارتن سازی

تولیدکارتن یکی از خدمات زیر مجموعه صنعت چاپ و بسته است. با توجه به تعدد کارگاه های تولیدی و کارخانه ها به نظر میرسد برای شناخت بیشتر با این صنعت و تجهیزات وابسته به آن لازم است تا با این فعالیت صنعتی آشنایی بیشتری پیدا کنید.می توان گفت یکی از صنعت های مهم و به روز دنیا صنعت  بسته بندی است که در کشور ما یعنی ایران یک صنعت خوب و پیشرفته به شمار می رود.

اگر بخواهیم یکی از بزرگ ترین و مهم ترین زیر مجموعه های صنعت بسته بندی  تولیدکارتن را نام ببریم می توانیم صنعت کارتن سازی را بگوییم چرا که در زمینه  تولید و ساخت انواع کارتن های بسته بندی در حجم بالا و قیمت مناسب حرفی برای گفتن دارد.

زمانی که برای بسته بندی از کارتن استفاده می کنیم علاوه بر زیبایی که به محصول می بخشد باید به اندازه ای محکم و دارای استحکام باشد که در زمان جابجایی و طی مسافت های طولانی از آسیب به محصول جلوگیری نماید و سالم ماندن محصول را تضمین نماید.

تولیدکارتن و کارتن های مورد استفاده برای محصولات عمدتاً سه لایه  یا پنج لایه هستند که انتخاب آن بستگی به ماهیت محصول دارد.معمولا برای محصولات با حساسیت و وزن کمتر که مسافت کمتری را از زمان تولید تا مصرف طی می‌کنند از کارتن سه لایه و برای محصولات با حساسیت بالا و وزن بیشتر و همچنین محصولاتی که مسافت بیشتری را پس از تولید تا مصرف طی می کنند از کارتن های پنج لایه استفاده میشود.

کارتن سازی رباط کریم

تولیدکارتون

سوالات متداول درمورد تولیدکارتن

قیمت تولیدکارتن چگونه محاسبه می شود؟

برای محاسبه قیمت کارتن معمولاً دو عامل بسیار تاثیرگذار می‌باشد که اولین عامل ترکیب ورق (جنس ورق) و دومین عامل ابعاد کارتن می باشد که پس از تعیین این دو عامل شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری قیمت کارتن خود را بدانید

آیا می توانیم بر روی کارتن خود چاپ داشته باشیم؟

بله شما میتوانید تا دو رنگ چاپ بدون صرف هیچ هزینه ای بر روی کارتن خود برندتان، آدرستان، شرح محصولتان و یا …را داشته باشید.برای تنوع رنگی بالا تر می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز رنگ مورد علاقه خود را سفارش دهید.

چه مدت زمان تا تحویل سفارش طول خواهد کشید؟

پس از مشخص شدن مدل و ابعاد کارتن و همچنین تعداد رنگ چاپ ،برای مشتری پیش فاکتور ارسال می گردد و پس از واریز اولین ودیعه شروع تولید سفارش کلید می‌خورد. معمولاً یک پروسه ۱۵ الی ۲۰ روزه را از زمان سفارش تا تحویل باید در نظر داشته باشید.

پیشنهاد شما برای محصولات تولیدکارتن سه لایه می باشد یا پنج لایه؟

این مورد بستگی به قیمت محصول شما و حساسیت آن دارد.معمولاً برای محصولاتی که از زمان تولید تا زمان مصرف مسافت بیشتری را طی  می‌کنند ویاچندین بار تخلیه و بارگیری می شوند از کارتن پنج لایه استفاده می‌شود و برای محصولاتی که قیمت کمتری دارند و مسافت کمتری در زمان تولید تا زمان مصرف طی می‌کنند و نهایتاً یک بار تخلیه و بارگیری می شوند از کارتن سه لایه استفاده می نماییم.

کارتن سازی نصیرآباد

امین پکیجینگ


شرکت کارتون سازی تولیدکارتن
جعبه لمینتی

کارتون سازی امین پکیجینگ


تولیدکارتن


تولیدکارتن


تولیدکارتن


تولیدکارتن


تولیدکارتن