تولید کارتن بسته بندی|قیمت و خرید انواع کارتن بسته بندی

تولید کارتن بسته بندی-کارتن سازی امین پکیجینگ

کارتن سازی قیمت کارتن بسته بندی

کارتن سازی قیمت کارتن بسته بندی

تولید کارتن با بهترین کیفیت را ازکجا تهیه کنیم؟ هزینه تولید کارتن بسته بندی در بازار چقدر است؟ تولید کارتن بسته بندی در چند مدل انجام می شود؟ طراحی کارتن های مخصوص بسته بندی و خدمات چاپ روی آن ها چگونه انجام می شود؟

این ها فقط چندین سوال مهم راجع به صنعت کارتن های بسته بندی هستند که ممکن است در ذهن شما هم ایجاد شده باشد. تولید کارتن بسته بندی همانند یک روح می تواند به محصولات مختلف نیرو ببخشد. بسته بندی دقیق و اصولی هر نوع محصول می تواند به آن ارزش بیافزاید. افزایش تعداد کارخانجات تولیدی باعث شده تا رقابت بین تولید کننده ها زیادتر شود. برای موفق شدن در رقابت با رقیبان، باید تلاش کنید تا ایده های ناب برای محصول خود پیدا کنید. طراحی و تولید کارتن بسته بندی شکیل می تواند یک ایده بسیار جذاب جهت افزایش تعداد مشتریان شما باشد.

پرداخت هزینه کارتن بسته بندی ممکن است در نگاه اول باعث افزایش مخارج شرکت ها شود؛ اما، با یک نگاه عمیق می توانید جبران این هزینه را در افزایش میزان فروش و برد بین رقبا مشاهده کنید.

سفارش کارتن بسته بندی

سفارش کارتن بسته بندی
بهترین مدل کارتن را با توجه به نوع ویژگی ها و خصوصیات محصول خود انتخاب کنید.

محصول خانگی تولید می کنید؟ شرکت یا کارخانه ی تولیدی بزرگ محصولات خانگی دارید؟ نیاز به کارتن بسته بندی دارید؟

برای سفارش کارتن بسته بندی باید چندین نکته مهم را مد نظر قرار دهید. اهمیت به این نکات باعث می شود بهترین مدل کارتن را با توجه به نوع ویژگی ها و خصوصیات محصول خود انتخاب کنید.

موارد مهم در سفارش کارتن بسته بندی

موارد-مهم-در-سفارش-کارتن-بسته-بندی
در سفارش کارتن بسته بندی به چه چیزهایی باید دقت کرد؟

ابعاد محصول

تولید کارتن بسته بندی به صورت سفارشی و طراحی شده برای انواع محصولات در شرکت امین پکیجینگ انجام می شود. پیش از ثبت نهایی سفارش تولید کارتن بسته بندی، بهتر است حتما ابعاد دقیق محصول خود را اندازه بگیرید. قاعدتا کارتن بسته بندی تا حدی باید بزرگتر از ابعاد محصول باشد تا بتواند آن را داخل خود حفظ کند.

وزن و جنس محصول

صنعت بسته بندی برای تمام کارخانجات و محصولات، کارتن و جعبه های جداگانه و مخصوص آماده می کند. اگر می خواهید یک بسته بندی جذاب و خاص داشته باشید، باید به جنس محصول خود توجه کنید. برای مثال اگر محصول شما خوراکی است، باید جنس بسته بندی سازگار با آن باشد.

کارتن های بسته بندی وزن های متفاوتی ممکن است داشته باشند. یک بسته بندی خوب نباید وزن زیادی داشته باشد. البته میانگین وزن مطلوب جعبه و کارتن بسته بندی به وزن خود محصول وابسته است.

کارخانه تولید کارتن بسته بندی

کارخانه-تولید-کارتن-بسته-بندی
متاسفانه برخی از سودجویان در صنعت بسته بندی از کاغذهای باطله و نامرغوب برای تولید کارتن استفاده می کنند. به همین دلیل هم توصیه می شود

تولید کارتن بسته بندی در بسیاری از شرکت ها و کارخانه تولید کارتن انجام می شود. برای ثبت سفارش کارتن بسته بندی، بهتر است حتما به تولید کننده آن توجه کافی داشته باشید. متاسفانه برخی از سودجویان در صنعت بسته بندی از کاغذهای باطله و نامرغوب برای تولید کارتن استفاده می کنند. به همین دلیل هم توصیه می شود حتما کارتن های بسته بندی محصولات خود را از کارخانه های معتبر تهیه کنید.

شرکت امین پکیجینگ با بیش از ده ها سال تجربه در زمینه طراحی، تولید و چاپ کارتن بسته بندی، می تواند هر مدل جعبه و کارتن بسته بندی را برای شما آماده کند.

قیمت کارتن بسته بندی

قیمت-کارتن-بسته-بندی
بررسی قیمت های مختلف کارتن بسته بندی باعث می شود ارزان ترین و با کیفیت ترین مدل را برای آماده سازی محصولات خود انتخاب کنید.

بسته بندی مرحله مهمی در تولید هر نوع محصول به حساب می آید. برای آن که بتوانید بهترین نوع کارتن را با توجه به شرایط و نوع محصولات خود انتخاب کنید، باید حتما از نظر قیمت هم بررسی های دقیق انجام دهید.

بررسی قیمت های مختلف کارتن بسته بندی باعث می شود ارزان ترین و با کیفیت ترین مدل را برای آماده سازی محصولات خود انتخاب کنید.

تعداد کارتن مورد نیاز

تعداد-کارتن-مورد-نیاز

چه تعداد محصول نیاز دارید؟ تولید کارتن بسته بندی هم باید به همان تعداد باید انجام شود. بنابراین پیش از ثبت سفارش تولید کارتن بسته بندی، باید تعداد محصولات خود را مشخص کنید.

چاپ روی کارتن بسته بندی

چاپ-روی-کارتن-بسته-بندی
چاپ روی کارتن های بسته بندی یکی از مهم ترین خدمات شرکت امین پکیجینگ است

پس از تولید کارتن بسته بندی، نوبت به مرحله چاپ کارتن می رسد. کارتن های ساده به هیچ وجه مناسب بسته بندی محصولات و کالاهای مختلف نیستند. چون نمی توانند نشان دهنده ی نام و ویژگی های محصولات درون خود باشند.

چاپ روی کارتن های بسته بندی یکی از مهم ترین خدمات شرکت امین پکیجینگ است که به صورت کاملا حرفه ای و با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود. چاپ سیلک، افست و فلکسو جزو پر طرفدارترین شیوه های چاپ در صنعت بسته بندی محسوب می شوند.

کارتن بسته بندی آماده

کارتن-بسته-بندی-آماده

کارتن های بسته بندی آماده در تمام فروشگاه ها موجود است. این کارتن ها برای تیراژ کم محصولات مناسب است. در صورتی که گزینه مناسبی برای استفاده در خط بسته بندی شرکت های بزرگ به حساب نمی آید. فروش کارتن آماده به صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود.

کارتن بدون چاپ

کارتن-بدون-چاپ
کارتن های بدون چاپ کاربردهای بسیار زیادی دارند

تولید کارتن بسته بندی به صورت خام و بدون چاپ در شرکت امین پکیجینگ انجام می شود. کارتن های بدون چاپ کاربردهای بسیار زیادی دارند. استفاده از کارتن های بدون چاپ در صنایع غذایی، خشکبار، لوازم صنعتی و الکتریکی و حتی عطر و ادکلن و لوازم شخصی رواج دارد.

کارتن خام در ابعاد متنوع تولید می شود. به بیان دیگر تمام کارتن هایی چاپ شده در وهله ی اول ساده و بدون چاپ بوده اند.

طراحی جعبه و بسته بندی

طراحی-جعبه-و-بسته-بندی
پیش از سفارش تولید کارتن، بهتر است حتما از خدمات طراحی کارتن های بسته بندی استفاده کنید.

تولید کارتن بسته بندی زمانی موفقیت آمیز است که بر اساس طراحی اصولی و متناسب با ویژگی های محصول انجام شده باشد. پیش از سفارش تولید کارتن، بهتر است حتما از خدمات طراحی کارتن های بسته بندی استفاده کنید.

کارتن ساده

کارتن-ساده
این مدل کارتن ها را می توان با چاپ اصولی، برای بسته بندی انواع کالاها آماده کرد.

کارتن ساده بسته بندی همان کارتن های خام هستند که جهت بسته بندی محصولات متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل کارتن ها را می توان با چاپ اصولی، برای بسته بندی انواع کالاها آماده کرد.

لیست قیمت کارتن بسته بندی

لیست-قیمت-کارتن-بسته-بندی

تولید کارتن بسته بندی هزینه های زیادی به همراه دارد. از تهیه دستگاه ها و ابزارآلات تا خرید مواد اولیه کارتن ها، نیاز به پرداخت هزینه خواهند داشت. بنابراین قیمت نهایی کارتن بسته بندی شامل مجموعه این هزینه ها به اضافه سود است.

قیمت کارتن بسته بندی به نوع کارتن وابسته است. برای مثال کارتن های براق قیمت بالاتری در مقایسه با کارتن های معمولی دارند.

یک کارتن بسته بندی شیک زمانی بهترین انتخاب شما خواهد بود که هم تناسب کافی با ویژگی های محصول مورد نظر داشته باشد و هم قیمت آن منطقی انتخاب شده باشد.

کارتن بسته بندی مواد غذایی

محتوا-کارتن-بسته-بندی-مواد-غذایی
کارتن هایی که برای حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی استفاده می شوند، باید از فاسد شدن آن ها جلوگیری کنند.

تولید کارتن بسته بندی مواد غذایی باید با دقت بالاتری انجام شود. کارتن بسته بندی غذا به هیچ وجه نباید مانند کارتن محصولات صنعتی باشد. کارتن هایی که برای حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی استفاده می شوند، باید از فاسد شدن آن ها جلوگیری کنند. همچنین در حفظ ویژگی های آن ماده هم موثر باشد.

کارتن بسته بندی میوه صادراتی

کارتن-بسته-بندی-میوه-صادراتی
بسته بندی خوب و با کیفیت باعث می شود میوه ها حتی در فاصله های دور هم فاسد نشوند و آسیب نبینند.

میوه ها از شمال تا جنوب، شرق تا غرب کشور جابجا می شوند. پس کارتن بسته بندی آن ها باید محافظت زیادی از آن انجام دهد. بسته بندی خوب و با کیفیت باعث می شود میوه ها حتی در فاصله های دور هم فاسد نشوند و آسیب نبینند.

بسته بندی کارتن امین پکیجینگ

بسته-بندی-کارتن-امین-پکیجینگ
تولید کارتن

شرکت امین پکیجینگ از سال های دور در زمینه طراحی و تولید کارتن بسته بندی و جعبه های شیک فعالیت دارد. این شرکت تلاش کرده تا بهترین مدل های کارتن بسته بندی را برای مشتریان خود آماده کند.

بسته بندی شکیل و حرفه ای محصولات خود را فقط از امین پکیجینگ بخواهید.

کارتن بسته بندی تیپاکس

کارتن-بسته-بندی-تیپاکس
تولید کارتن

تیپاکس خدمات پستی برای مردم آماده می کند. کارتن های بسته بندی تیپاکس باید مقاومت بالایی داشته باشند. چون خدمات پستی تیپاکس برای تمام شهرهای دور و نزدیک ایران انجام می شود.

طرح کارتن بسته بندی

طرح-کارتن-بسته-بندی
تولید کارتن

طرح کارتن های بسته بندی باید مربوط به محصول مورد نظر باشد. مشتریان شما پیش از دسترسی به محصول، ابتدا بسته بندی آن را مشاهده می کنند. پس بسته بندی باید طرح و نوشته های مربوط به محصول را داشته باشد.

کارتن جهت بسته بندی یا محافظت از محصولات آماده می شود. برای آن که بتوانید کارتن های جذاب برای محصولات خود تهیه کنید، باید حتما به طرح کارتن هم توجه کافی داشته باشید.

نمونه کارتن بسته بندی صنعتی

نمونه-کارتن-بسته-بندی-صنعتی
تولید کارتن

تولید کارتن بسته بندی برای محصولات صنعتی یک کار سخت به نظر می رسد. اما شما در شرکت امین پکیجینگ انواع کارتن های بسته بندی کالاهای صنعتی هم پیدا خواهید کرد.

کارتن بسته بندی کالا به طور کلی نقش نگهدارنده و محافظت کننده محصول را ایفا می کند. اما کارتن های بسته بندی صنعتی علاوه بر این پیچیدگی خاصی دارند. خاص بودن شکل ظاهری کالاهای صنعتی و سنگین بودن وزن آن ها باعث شده تولید کارتن بسته بندی صنعتی دشوارتر از دیگر کارتن ها باشد.

بهترین نمونه کارتن بسته بندی، باید مقاومت بالا، جنس محکم، ظاهر جذاب، چاپ با کیفیت و اندازه مطلوب داشته باشد. تمام معیارهای ذکر شده با توجه به ویژگی ها و جنس محصولات صنعتی اندازه گیری می شوند.

اگر می خواهید محصولات صنعتی خود را به دورترین شهرها و کشورهای دنیا ارسال کنید، تولید کارتن بسته بندی آن را حتما به شرکت های باتجربه بسپارید. امین پکیجینگ می تواند بهترین گزینه برای ثبت سفارش کارتن بسته بندی به نظر برسد.

در صورت داشتن سوال با ما تماس بگیرید.