جعبه های لمینتی

قبل از آشنا شدن با جعبه لمینتی بهتر است با پوشش لمینت آشنا شویم. یک نوع پوشش یا یک لایه محافظ می باشد که درفرآیند ساخت جعبه جلوه لوکس به محصول شما می دهد و در واقع قادر است جعبه مقوایی خشک و مات را به یک جعبه لمینتی شفاف و براق تبدیل کند.

لمینت یک فرآیند یا تطبیق مقوا، کارتن و چاپ است به طوری که مقوا بر روی ورق کارتن یا جعبه چسبانده میشود و این مقوا می تواند چاپ داشته باشد و هیچ محدودیتی در رنگ و طرح برای این نوع چاپ وجود ندارد. و همچنین خدمات چاپ متنوعی از نوع سلفون براق یا مات ،uv ، ورنی و … می‌تواند آن را پوشش دهد. از جعبه لمینتی معمولاً برای کالاهای با وزن بیشتر و همچنین لوکس می‌توان استفاده نمود. درواقع لمینت به جعبه شما ظرافت و استحکام بیشتری می دهد جعبه ها بسته به محصول در شکل ها و ابعاد مختلفی ارائه می گردد و از نام هایی مانند مونتاژی، کیبوردی، ته قفلی، درب دارویی و غیره برخوردار هستند.

کارتن سازی نصیرآباد

سوالات متداول درمورد ساخت جعبه

قیمت تولید جعبه ها چگونه محاسبه می شود؟

قیمت جعبه ها از لحاظ  متریال مورد استفاده، اعم از گرماژ ورق چاپی و نوع پوشش و همچنین متریال داخل از جمله سینگل یا ورق E فلوت و… حائز اهمیت می باشد. از دیگر عوامل موثر در قیمت ابعاد و شکل جعبه می باشد.

شما برای دانستن قیمت جعبه خود یا باید یک نمونه مشابه به  تولیدکننده ارائه دهید و یا محصول خود را به وی ارائه دهید و ایشان پس از تهیه ماکت متناسب با محصول شما و با توجه به متریال انتخابی شما در تولید جعبه قیمت نهایی را  ارائه خواهد داد.

جعبه لمینتی مناسب کار می باشد یا جعبه غیر لمینتی؟

معمولاً برای کالاهای لوکس و کالاهایی که هزینه  بسته‌بندی آنها نسبت به قیمت محصول چندان به چشم نمی آید مورد استفاده قرار می گیرد مانند لوازم برقی ، لوازم یدکی و غیره

چه مدت زمان تا تحویل سفارش طول خواهد کشید؟

پس از گذراندن پروسه  ماکت گیری و تایید طرح چاپی از سوی سفارش دهنده با اولین واریزی ودیعه ۱۵ تا ۲۰ روز کاری را برای تحویل سفارش باید در نظر گرفت.

کارتن سازی رباط کریم

لمینت

کارتون سازی
امین پکیجینگ


جعبه


جعبه های لمینتی


IMG_1386-removebg-preview-min


IMG_1313-removebg-preview-min


IMG_1396-removebg-preview-min


IMG_1254-removebg-preview-min


IMG_1300-removebg-preview-min


جعبه لمینتی


جعبه لمینتی


جعبه لمینتی


جعبه لمینتی


جعبه لمینتی